#37Jouef 8863
Een BR-110 elektrolocomotief van de Duitse Bundesbahn voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#33Fleischmann 6372
Een duo-startersset met een elektrische locomotief met drie passagierswagons en een tenderlocomotief met drie goederenwagons. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 68.00 €Estimate: € 50 / 80 -
#11Lego C363
“Hospitaal met ambulance en personages”. Een bouwset in originele doos. Met boekje. 1975.
No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Estimate: € 45 / 60 -
#41Fleischmann 1340F
Een diesellocomotief type ‘Baldwin’ van de Franse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Estimate: € 120 / 150 -
#7Lego D394
”Harley-Davidson Politiemotor”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje. 1976.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#48Fleischmann 1416 & 1418
Een tweedeklasserijtuig en een restauratiewagen van de Zwitserse spoorwegen voor spoortype HO. In originele etuis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#106Jouef & Busch
Een lot modelbaantoebehouren, bestaande uit twee verkeerslichten, spoorwegovergangsignalisatie, een spoorsein met manuele bediening, twee sets met telegrafiepalen, zes balasten voor passagiersvoertuigen en vijf sets met railkoppelingen. Allen in originele, ongeopende verpakkingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#109Märklin 3067
Een MY 1100 diesellocomotief van de Deense spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Estimate: € 50 / 70 -
#138
Een lot van acht kleine poppen, waarbij zes met slaapoogjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20 / 40 -
#120Lima 60 0027
Een lot van tien dubbele verlichtingspalen op schaal HO. In originele verpakkingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#13Legoland 357
“Brandweerstation met drie brandweerwagens”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35 / 45 -
#139
Een lot van vier poppen van kunststof met slaapoogjes. (Eén met losse benen). Bijgevoegd een grote partij poppenkleertjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30