#85Kibri 9454“Materiaalschuur”. Twee modelbouwkits als uitbreiding voor locomotiefloods 9452. Compleet en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#73Lego System 379“auto met caravan”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje. 1972.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#16Lego System 644 & 645“Tankwagen” & “Vrachtwagen met gasflessen”. Twee bouwkits in originele doosjes. Met boekjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#4Lego 310”Legoland kustwacht”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje. 1973.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#81Fleischmann 6152 & 6909Een draaischijf met bediening voor spoortype HO. In originele doos. Bijgevoegd een geassembleerde treinloods ‘Neustadt’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#29Märklin 2941Een startersset met een tenderlocomotief met twee passagierswagons, een deel sporen en een transformator. Transformator in slechte staat. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#37Jouef 8863Een BR-110 elektrolocomotief van de Duitse Bundesbahn voor spoortype HO. In originele doos.
#84Een lot plastic modelautootjes van modellen van begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#122Busch 3215; 6400 & 7110Een lot modelbouwaccesoires, bestaande uit een spoorwegovergang met seinhuis, een assortiment dennenbomen met bankje en twee doosjes strooisel voor bomen of gras. In originele verpakkingen.
#77Lego System 605 & 650“Taxi” & “Auto met racewagen op aanhangwagen”. Twee bouwkits in originele doosjes. Met boekjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 35 -
#49Lima Golden Series 14 9747GEen vierdelig treinstel type MS75 van de Belgische spoorwegen in orspronkelijke uitvoering in grijs en oranje. Spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#78Lego System 344 & 349“Chalets”. Twee bouwkits in originele dozen. Met boekjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60