#13Legoland 357“Brandweerstation met drie brandweerwagens”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#62Märklin 3018.1Een GS 800 elektrische locomotief van de Zweedse spoorwegen in de kleur bruin. Schaal HO. 1957.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 150 / 200 -
#74Lego 311“Legoland sleepboot”. Een bouwkit in origineel doosje. Met boekje. 1973.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#20Lego System 371“Kiepwagen”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje. 1971.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#95TemsiEen lot van vijf oude bouwdozen, waarvan vier van Temsi en één van “Robbedoes aan de bouw”. De laatste in slechte staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#78Lego System 344 & 349“Chalets”. Twee bouwkits in originele dozen. Met boekjes.
#4Lego 310”Legoland kustwacht”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje. 1973.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#31Lima 7707 BEen startersset met een diesellocomotief van de Franse spoorwegen met twee ‘Mistral’ passagierswagons. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#48Fleischmann 1416 & 1418Een tweedeklasserijtuig en een restauratiewagen van de Zwitserse spoorwegen voor spoortype HO. In originele etuis.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#42Lima 30 9109 & 30 9305Twee eersteklasserijtuigen en een restauratiewagen van de Nederlandse spoorwegen voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#61Märklin 3013Een serie 1100 elektrische locomotief van de Nederlandse spoorwegen op schaal HO. Zonder doosje. Periode 1958 - 1961.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 160 / 220 -
#30Lima 10 6359V 4Een startersset met een elektrische goederenlocomotief van de Belgische spoorwegen met vier verschillende wagons. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45