Other lots in this auction
-
#677Lot boeken over koken, wijn en whisky. W.o. “Les Grands Vins de Bordeaux”, Ed. Dussaut (2 versies). Dominé, Römer, Ditter, “Culinaria, Europese specialiteiten”. 2 delen in een huls. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, “Whisky”. Met apart proefnotitieboek in huls. Ed. Paragon 2015. Als nieuw. Larousse Ménager en andere.
Lot of books on cooking, wine, and whisky. Including "Les Grands Vins de Bordeaux", Ed. Dussaut (2 versions). Dominé, Römer, Ditter, "Culinaria, European specialties". 2 volumes in a sleeve. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, "Whisky". With separate tasting notes book in sleeve. Ed. Paragon 2015. Like new. Larousse Ménager and others.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#141Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken kruik met gesculpteerd gelaat. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jug with a sculpted face. Peru.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#537Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 1 sleutel, sluiting met 6 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.
Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 1 key, closure with 6 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden base.No longer availableDim. 37 x 65 x 39 cmEstimate: € 300 / 500 -
#429Sylvain LambréPeriod: 1889-1958“Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 72 x 81 cmEstimate: € 300 / 400 -
#320Een zilveren armband met oorbellen in filigraanwerk. Gemerkt 925.
A silver bracelet with filigree earrings. Marked 925.No longer availableDim. 26,20 gEstimate: € 40 / 60 -
#682Een schaaltje met floraal decor, gemerkt Emaux de Longwy, d.5685.
A bowl with floral decoration, marked Emaux de Longwy, d.5685.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274Duval“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Duval.
"Flower still life", a painting, oil on canvas, signed Duval.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 850 / 1000 -
#136Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
A solid oak bookcase with 2 doors.No longer availableDim. 203 x 161 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Een 18 kt geelgouden ring met roterend element met groene scarabee. We voegen er een grotere groene scarabee aan toe met hiërogliefen.
An 18kt yellow gold ring with rotating element featuring a green scarab. We add a larger green scarab with hieroglyphs.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 150 / 200 -
#461NatanEen vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen
A vintage leather handbag, marked Natan. InsideNo longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 150 / 250 -
#318St Clement“Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.
"Saint Clément", a glazed earthenware duck decanter no. 7492.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60




