#16
Een lot modelbouwtoebehoren, bestaande uit brugonderdelen, overwegen, seinen, schakelpaneeltjes, dioramatoebehoren, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 67.00 € -
#126
Een lot van acht oude camera’s, waaronder zes Kodak Brownies.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Estimate: € 80/120 -
#11Primex 2760
Een startersset, bestaande uit een tenderlocomotief met zes goederenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Jubileumuitgave 1984. In originele verpakking.
No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 € -
#123
Een verguld bronzen plafonnière en een smeedijzeren appliques met twee lichtpunten, beide versierd met kristallen pendeloques.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cm -
#51
“Personages met geschenken”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Het ene met beschadiging aan het haar, het ander met manco handje.
Un lot d’argent, comprenant trois boîtes, un cadre à photo rond, un petit bol avec du jade et trois paniers.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 40/60 -
#70Frank Meisler
“Jerusalem Chasma”. Een metalen kunstwerkje met een psalmtekst achter een deurtje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 16,5 cm -
#3Schuco Teleco 3003 & 3004
Twee op afstand bedienbare opwindbare speelgoedbootjes. In originele doosjes. Eén sleuteltje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 86.00 € -
#2DeAgostini
Drie modelauto’s op schaal 1:42, bestaande uit een Jaguar E-type, een BMW M1 en een Mercedes-Benz 500K. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 € -
#66
Een verzilverd metalen tantalus met drie glazen flessen. Zonder stoppen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 31 cm -
#109
Een lot van zes oude boeken, bestaande uit vier Duitstalige uitgaven met werken van Schiller, een Franstalige bijbel en een Nederlandstalige uitgave van het nieuwe testament.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#63
Een lot souvenirvoorwerpen van aardewerk, steen en brons, onder meer uit Griekenland.
No longer availableOnline onlyActive bid: 89.00 € -
#5Märklin 3080
Een DHG-500 diesellocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive DHG-500 diesel pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20/40