#115
Een XIXe eeuwse gietijzeren touwhouder.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 14 cm -
#43
“Diane”. Een Frans popje onder stolp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 32 cm -
#100
Lot de neuf pots de cuisine en faïence polychrome de tailles différentes. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#84
Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
#101
Een lot, bestaande uit twee houten koffertjes, waarbij een gesculpteerd met benen inlegwerk en een zwartgelakt, versierd met messingen inlegwerk, een vijzel met stamper eb eeb gescukpteerd wandrekje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 € -
#54
“Christus Koning”. Een gepolychromeerd en verguld porseleien groepje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#12Märklin 3093
Een BR 18.4 Duitse stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 € -
#9Märklin 2920 & 5191
Een startersset en een itbreidingsset met tenderlocomotief en twee passagierswagons.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 € -
#73
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#53
Een olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 39 cm -
#74
Twee Engelse boeken:- “The Locomotive Engine and its development between 1803 and 1896”. Clement E. Stretton. Ed. Crosby Lockwood and son. London, 1896.- “Tube, train, tram and car”. Arthur H. Beavan. Ed. Routledge & sons. London, 1903.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#91Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm