#447Een lot van drie verschillende aardewerken kruikjes.
Un lot de trois pichets en terre cuite différents.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#47Een kerkkandelaar en een monstrans van messing.
#137Een XIXe eeuwse tastevin met ingewerkt muntstuk van koning Louis Philippe uit 1831 in de bodem.
Un tastevin du XIXème siècle avec une pièce de 5 francs du roi Louis Philippe de 1831 incrustée dans le fond.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#544Redo“Liggende vrouw met ontblote borst”. Olieverf op concaaf paneel. Gesigneerd.
Femme allongée torse nu . Huile sur panneau concave. Signé.No longer availableDim. 80 x 120Estimate: € 400 / 500 -
#407Twee gebeeldhouwde stenen beelden, Afrikaans werk.
Deux gravures en pierre sculptée, travail africain.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#579Sulac (Lucien Calus)“Maanvis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scalaire . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 76 x 44 cmEstimate: € 50 / 100 -
#332Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Gamins de pêcheurs”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
Gamins de pêcheurs . Une gravure. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#65Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,74 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 600 / 700 -
#60Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 600 / 700 -
#7Een inktstel van meerkleurig aardewerk van Rouen. dekseltjes intact.
Un encrier en poterie de Rouen multicolore avec des couvercles intacts.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 45