#304“Jongeman met geitje”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
#177Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.
#580Een geelgouden herenring 18 K bezet met een solitaire diamant van ca 0,40 ct.
Une bague pour homme en or jaune 18 carats sertie d'un diamant solitaire d'environ 0,40 ct.No longer availableDim. 12,4 gEstimate: € 650 / 750 -
#42“Vittelloise”. Een geëmailleerde reclameplaat. Omstreeks 1960.
#50Een 18 K wit en geelgouden art deco broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants anciens taillés d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 300 / 400 -
#473Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.
#91“Dame met wijde rok”. Een beeldje van gepatineerd wit terracotta. Lichte schade aan het patina.
La dame à la jupe large . Une figurine en terre cuite blanche patinée. Légers dommages à la patine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60