Other lots in this auction
-
#94“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#111Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Une plaque murale en bronze avec une vache en haut-relief. Vers 1900.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#60Bermuda Monetary Authority 1977. Elisabeth II jubileum. Drie zilveren munten in originele doos met cerfificaat. Twenty-five Dollars.
Bermuda Monetary Authority 1977. Jubilée Elisabeth II. Trois pièces en argent dans la boîte d’origine avec certificat. Twenty-five Dollars.No longer availableDim. +- 165 gEstimate: € 80 / 120 -
#310Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#328Twee oude boeken:- “Ye jackdaw of Rheims”. Eyre & Spottiswoode, London (1880).- Een Engels partiturenboek met verschillende stukken.
Deux livres anciens : - Ye jackdaw of Rheims. Eyre & Spottiswoode, Londres (1880). - Un livre de partitions anglaises avec plusieurs morceaux.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#119H. Louade“Vissersboten aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 3-1-60.
Bateaux de pêche à quai. Huile sur toile. Signée et datée 3-1-60.No longer availableDim. 60 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#16Een eikenhouten wapenrek voor 4 wapens.
Un ratelier de fusils en chêne pour 4 armes.No longer availableDim. H 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#495Een vintage designluchter met centraal gesatineerd glas en zes richtspotjes.
Un lustre design vintage avec un verre satiné central et six spots orientables.No longer availableDim. 78 x 14 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#28D.R.G.M KroneEen Duitse luchtdrukkarabijn.
Carabin à air allemand.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#664Een lot van drie antieke merklappen, waarbij één gedateerd 1756.
Un lot de trois échantillonneurs antiques dont un daté de 1756.No longer availableDim. 52 x 56; 44 x 29 & 44 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#285Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en cabochon van jade van +- 8,04 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,53 ct et d'un cabochon de jade de +- 8,04 ct.No longer availableDim. 8,64 gEstimate: € 900 / 1000

