Similar lots by type
-
#85
Een driedelig klokstel van opengewerkt brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Meerdere stukken opnieuw te bevestigen. XIXe eeuw.
Garniture de trois pièces en bronze ajouré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs. Plusieurs pièces à recoller. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 65 cmEstimate: € 50/60 -
#286
Een gefineerd mahoniehouten speeltafeltje met rood vilten speelblad. Beschadigd.
Une table de jeu en placage d'acajou avec plateau en feutre rouge. endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 75 x 81 x 41 cmEstimate: € 15/25 -
#216
Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.
Lot de cinq vases en cristal incolore dont un bohème à cerclage en métal doré.No longer availableOnline onlyDim. +- h 25 cmEstimate: € 35/50 -
#78Solido
“Renault 4 CV 1954”. Een schaalmodel in originele doos. 1:18.
"Renault 4CV 1954". Un modèle réduit dans sa boîte d'origine. 1h18.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 20/25 -
#153Donald J. Trump Signature Collection
Een paar manchetknopen in etui.
Une paire de boutons de manchette dans une pochette.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/25 -
#101
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandkastje.
Une armoire murale en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 47 x 35 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#116
Twee verschillende rood koperen koffiekannen. Eén zonder deksel.
Deux cafetières différentes en cuivre rouge. Un sans couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 15/20 -
#155
Een geslepen paars glazen vaasje met een verguld decor van ruiters in een fries.
Vase en verre violet taillé à décor doré de cavaliers en frise.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 19,5 cmEstimate: € 25/35 -
#114
Een lot glaswerk, bestaande uit een vide-poche, een klein vaasje, een rookgrijze vaas en een groene schenkkan. We voegen er kristallen vaasje aan toe.
Lot de verrerie, composé d'une vide-poche, d'un petit vase, d'un vase gris fumé et d'une cruche verte. Nous y ajoutons un vase en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 15/25 -
#229
Een klein bijzettafeltje met rond wit marmeren blad op centrale poot.
Une petite table d'appoint avec une tablette ronde en marbre blanc sur un pied central.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 55 cm Ø: 30 cmEstimate: € 30/35 -
#275
Een houten boekenmeubeltje op wieltjes. Jaren ‘30.
Une bibliothèque en bois sur roulettes. Les années 30.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 93 x 60 x 37 cmEstimate: € 30/35 -
#81
Een geweerloop.
Un canon de fusil.No longer availableOnline onlyDim. l: 73 cmEstimate: € 15/25 -
#82
Een messingen schaal met verschillende bollen in diverse materialen.
Un bol en laiton avec différentes sphères dans divers matériaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 78.00 €Dim. Ø 37 cmEstimate: € 20/25 -
#83
Een doofpot en een waterketel van messing.
Un extincteur et une bouilloire en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 - 28 cmEstimate: € 25/35 -
#92
Een messingen lampje in de vorm van een siervaas met bladeren.
Une lampe en laiton en forme de vase décoratif avec des feuilles.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 25/35 -
#177
Een lot bestaande uit een woestijnroos, een kwartsformatie en twee stukkel koraal.
Lot composé d'une rose du désert, d'une formation de quartz et de deux morceaux de corail.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#75
Twee oude boeken: - “Larousse Classique Illustré”. Claude Augé. Ed. Librairie Larousse. 12e editie, Paris, 1914.- “Les Communes Belges”. Ed. Sambréé. 2e editie, 1922.
Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#217
Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.
Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 73 x 35 x 46 cmEstimate: € 30/35 -
#224
Een gedraaide houten sokkel.
Un socle en bois tourné.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 25/35 -
#288
Een antiek notenhouten stoeltje met rieten zit.
Chaise ancienne en noyer avec assise en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 74 cmEstimate: € 35/45 -
#234
Een klein houten stoeltje.
Une petite chaise en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 54 cmEstimate: € 15/25 -
#221
Acht geslepen glazen wijnglazen met gekleurde kelken. Jaren ‘70. Eén licht beschadigd aan de voet, één met kleine schilfer aan de kelk.
Huit verres à vin en verre taillé avec calices colorés. années 70. Une légèrement abîmée au pied, une avec petit éclat au calice.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cm Ø: 9 cmEstimate: € 25/30 -
#259
Een rustiek antiek houten tafeltje met één lade.
Une table en bois antique rustique avec un tiroir.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 66 x 37 x 53 cmEstimate: € 30/35 -
#213
Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#4Kundo
Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.
Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#255
Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#7Helvetia Electric
Een verguld schouwklokje op elektriciteit.
Une pendule de cheminée dorée à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#33
een klein Russisch icoontje met messingen riza.
une petite icône russe avec riza en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#87
Drie vintage richtbare ‘Mini Spots’ met magnetische bevestiging. Modelnrs. 41601 & 41701.
Trois 'Mini Spots' vintage orientables avec fixation magnétique. Numéros de modèle. 41601 et 41701.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 25/30 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#25
Een antiek schenkkannetje van zachte pasta met handvat in de vorm van een kat. We voegen er een bloemenvaasje met een hondje aan toe.
Un ancien pichet à pâtes molles avec une anse en forme de chat. Nous ajoutons un vase à fleurs avec un chien.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 8,5 & 16 cmEstimate: € 25/35 -
#99
“Adelaar en slang”. Een gesculpteerd houten beeld. Afrikaans werk.
"Aigle et Serpent". Une statue en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 58 cmEstimate: € 30/40 -
#172
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/45 -
#96A. Lepere
“Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.
"Itinéraire". Une gravure. Signé à l'intérieur et à l'extérieur de la planche et numéroté 7/50.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 32 cmEstimate: € 20/30