Similar lots by type
-
#92Een messingen lampje in de vorm van een siervaas met bladeren.
Une lampe en laiton en forme de vase décoratif avec des feuilles.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#288Een antiek notenhouten stoeltje met rieten zit.
Chaise ancienne en noyer avec assise en osier.No longer availableOnline onlyDim. h: 74 cmEstimate: € 35 / 45 -
#116Twee verschillende rood koperen koffiekannen. Eén zonder deksel.
Deux cafetières différentes en cuivre rouge. Un sans couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#234Een klein houten stoeltje.
Une petite chaise en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 15 / 25 -
#83Een doofpot en een waterketel van messing.
Un extincteur et une bouilloire en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 - 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#286Een gefineerd mahoniehouten speeltafeltje met rood vilten speelblad. Beschadigd.
Une table de jeu en placage d'acajou avec plateau en feutre rouge. endommagé.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 81 x 41 cmEstimate: € 15 / 25 -
#101Een gebeeldhouwd eikenhouten wandkastje.
Une armoire murale en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 35 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#177Een lot bestaande uit een woestijnroos, een kwartsformatie en twee stukkel koraal.
Lot composé d'une rose du désert, d'une formation de quartz et de deux morceaux de corail.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#275Een houten boekenmeubeltje op wieltjes. Jaren ‘30.
Une bibliothèque en bois sur roulettes. Les années 30.No longer availableOnline onlyDim. 93 x 60 x 37 cmEstimate: € 30 / 35 -
#216Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.
Lot de cinq vases en cristal incolore dont un bohème à cerclage en métal doré.No longer availableOnline onlyDim. +- h 25 cmEstimate: € 35 / 50 -
#224Een gedraaide houten sokkel.
Un socle en bois tourné.No longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#85Een driedelig klokstel van opengewerkt brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Meerdere stukken opnieuw te bevestigen. XIXe eeuw.
Garniture de trois pièces en bronze ajouré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs. Plusieurs pièces à recoller. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 65 cmEstimate: € 50 / 60 -
#229Een klein bijzettafeltje met rond wit marmeren blad op centrale poot.
Une petite table d'appoint avec une tablette ronde en marbre blanc sur un pied central.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm Ø: 30 cmEstimate: € 30 / 35 -
#217Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.
Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 35 x 46 cmEstimate: € 30 / 35 -
#153Donald J. Trump Signature CollectionEen paar manchetknopen in etui.
Une paire de boutons de manchette dans une pochette.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#78Solido“Renault 4 CV 1954”. Een schaalmodel in originele doos. 1:18.
"Renault 4CV 1954". Un modèle réduit dans sa boîte d'origine. 1h18.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#221Acht geslepen glazen wijnglazen met gekleurde kelken. Jaren ‘70. Eén licht beschadigd aan de voet, één met kleine schilfer aan de kelk.
Huit verres à vin en verre taillé avec calices colorés. années 70. Une légèrement abîmée au pied, une avec petit éclat au calice.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm Ø: 9 cmEstimate: € 25 / 30 -
#82Een messingen schaal met verschillende bollen in diverse materialen.
Un bol en laiton avec différentes sphères dans divers matériaux.No longer availableOnline onlyDim. Ø 37 cmEstimate: € 20 / 25 -
#81Een geweerloop.
Un canon de fusil.No longer availableOnline onlyDim. l: 73 cmEstimate: € 15 / 25 -
#213Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#259Een rustiek antiek houten tafeltje met één lade.
Une table en bois antique rustique avec un tiroir.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 37 x 53 cmEstimate: € 30 / 35 -
#155Een geslepen paars glazen vaasje met een verguld decor van ruiters in een fries.
Vase en verre violet taillé à décor doré de cavaliers en frise.No longer availableOnline onlyDim. h: 19,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#114Een lot glaswerk, bestaande uit een vide-poche, een klein vaasje, een rookgrijze vaas en een groene schenkkan. We voegen er kristallen vaasje aan toe.
Lot de verrerie, composé d'une vide-poche, d'un petit vase, d'un vase gris fumé et d'une cruche verte. Nous y ajoutons un vase en cristal.No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 15 / 25 -
#75Twee oude boeken: - “Larousse Classique Illustré”. Claude Augé. Ed. Librairie Larousse. 12e editie, Paris, 1914.- “Les Communes Belges”. Ed. Sambréé. 2e editie, 1922.
Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#6Kundo electronicEen verguld messingen klokje onder glazen stolp. enige roestaanslag onderaan.
Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre. un peu de rouille sur le fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#197Inn Decleer“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Woldershof, BavariaEen tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#70Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.
Un porte-tubes avec quatre tubes différents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#117Een vaas van rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.
Un vase en cristal de Bohème doublé rouge à décor taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 27,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#65S. AgudoEen metalen sierstuk met tweekleurig patina in de vorm van een bloem. Onderaan gesigneerd.
Pièce décorative en métal à patine bicolore en forme de fleur. Signé en bas.No longer availableOnline onlyDim. l: 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#200“La marche de l’humanité”. Een zeefdruk naar een werk van Roger Somville.
"La marche de l'humanité". Une sérigraphie d'après une oeuvre de Roger Somville.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#189Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#79“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
"Nature morte florale". Huile à bord. Signé 'Guillaume'.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#34Een antieke passerset in ingelegd doosje.
Un compas antique placé dans une boîte incrustée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25

