#160PierrotEen paar vintage porseleinen “Pierrot” poppen, waarvan 1 in originele doos gemerkt artdesign Holland.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#69Een paar Afrikaanse koperen armbanden.
A pair of African copper bracelets.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#25Een Satsuma vaas met decor van figuren.
#161‘L’age d’argent’, een bronzen beeld van een koppel op het veld, naar W. Héring.
"L'age d'argent", a bronze sculpture of a couple in the field, by W. Héring.No longer availableOnline onlyDim. h 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#28Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in rood koper.
#77Een polychroom aardewerken Art Deco cache-pot.
A polychrome earthenware Art Deco cache-pot.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø24cmEstimate: € 20 / 40 -
#204Les Cordes‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
#105Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.
A patinated dark wooden sculpted bust.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 40 / 60