#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#142Een houtskoolstrijkijzer van messing met handvat van hout en smeedijzer. XIXde eeuw.
#152Een lot divers archeologische bodemvondsten.
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#3Bay KeramikEen vintage keramische vaas, Bay-keramik, West-Germany.
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#195Een lot varia, zilver, verzilverd metaal, tin, aardewerk enz.
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
#130Een albasten buste van een meisje.
An alabaster bust of a girl.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 20 / 30