Other lots in this auction
-
#185Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 59cmEstimate: € 40 / 60 -
#140Een gevarieerd lot van verzilverde en inox serviesdelen bestaande uit: 6 schalen, 1 terrine, 1 sauskom, 2 koffiefilters/tassen, 1 kandelaar, 7 kleine schaaltjes en kommetjes, 1 theezeefje, 1 asbakje, 1 lepel, 1vaasje, 1 glazen vaas (beschadigd) en een setje van 10 glazen kaarsvetopvangers.
A varied lot of silver-plated and stainless steel tableware consisting of: 6 bowls, 1 tureen, 1 gravy boat, 2 coffee filters/cups, 1 candlestick, 7 small bowls and dishes, 1 tea strainer, 1 ashtray, 1 spoon, 1 vase, 1 glass vase (damaged), and a set of 10 glass candle wax catchers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#82Een lot van vier stuks Vlaams aardewerk. Bestaande uit twee vide-poches in de vorm van een boerenkoppel, een tabakspot en een klein fluitvaasje.
A lot of four pieces of Flemish pottery. Consisting of two vide-poches in the shape of a peasant couple, a tobacco jar, and a small flute vase.No longer availableOnline onlyDim. h - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#3Bay KeramikEen vintage keramische vaas, Bay-keramik, West-Germany.
A vintage ceramic vase, Bay-keramik, West-Germany.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x Ø 9 cmEstimate: € 10 / 15 -
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
An antique copper bedpan with a relief depicting Adam and Eve.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#172Een lot van 12 NL vinyl albums, bestaande uit oa Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo en verzamelhits.
A lot of 12 NL vinyl albums, including Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo, and compilation hits.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
A lot of 2 books with aviation theme.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#66Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.
A lot of 4 African wooden figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#128Een beeldje van een olifant in zamak, groene patine, op een marmeren voet. De rechter achterpoot vertoond een barst.
A zamak sculpture of an elephant, green patina, on a marble base. The right hind leg shows a crack.No longer availableOnline onlyDim. h 17.5 x l 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#238Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#67Een Japans porseleinen theeservies voor 12 personen bestaande uit een theekan, melk- en suikerpotje, 12 tasjes en 11 ondertasjes.
A Japanese porcelain tea set for 12 people consisting of a teapot, sugar and creamer set, 12 cups, and 11 saucers.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 15 / 25

