#101Een beeldje in biscuit voorstellend een meisje en een hond. Antica Athena.
#14Een lot van een zwaard en een dolk, decoratief.
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#104Een schouwpendule in koper en zamak, verbouwd met een elektrisch binnenwerk.
A mantle clock in copper and zamak, converted with an electric movement.No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#20Een biscuit beeldje van een windhond.
#95‘De denker’, een bronzen beeldje op marmeren sokkel, naar Rodin.
A set of six multi-colored brandy glasses on gilded base, possibly Booms glassware. Mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 13.5 cmEstimate: € 20 / 30