Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.

Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.

Pendule murale ronde à cadran en albâtre aux chiffres romains. Meuble en bois. Avec clef et balancier. Grande main manque. Usures aux bords.
Online only
Dim. Ø: 38 cm
SKU: 2510210098.
Auction day: 25 October 2021 22:00
Catalogue #98
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #139
    Koyo

    Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.

    Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #199

    Een vaasje en een theepotje van koper.

    Un petit vase et une théière en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #136

    Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.

    Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #13

    Een lotje van vier kristallen vaasjes met mauve decors. Frankrijk.

    Lot de quatre vases en cristal à décor mauve. France.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #158
    J. Verbruggen

    “Heidezicht” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 37 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #188
    J. De Wil

    “Duinlandschap”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1965.

    Paysage de dunes. Aquarelle. Signée et datée 1965.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 58,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #221
    J. van Oppenhort

    Landschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #265

    Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.

    Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224

    Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.

    Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #103

    Een lot geslepen kleurloos kristal met verguld messingen monturen, bestaande uit vier vaasjes, een kleine coupe op voet, een bonbonnière en een sierkannetje. Bijgevoegd een juwelendoosje, een coupe en een parfumflesje.

    Un lot en cristal taillé incolore avec montures en laiton doré, composé de quatre vases, une petite coupe sur pied, une bonbonnière et une carafe décorative. Comprend une boîte à bijoux, une coupe et un flacon de parfum.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #56

    “Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.

    “Scène de rue avec char”. Croquis en crayon. Porte une signature: P. Joostens.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Online Only verkoop 25 Oktober 2021

Op Maandag 25 oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday October 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 October 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More