Similar lots by type
-
#833
Vier stoelen van gesculpteerd mahoniehout, waarvan één verschillend model met sober inlegwerk. Tijdperk Victoria.
Quatre chaises en acajou sculpté” dont un d’un différent modèle, sobrement incrusté. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#831
Twee bergères van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux bergères en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#839
Een dubbelzijdig bureau van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneleerde poten en een oranje vachettelederen blad.
Bureau double face en bois de placage de style Louis XVI. Pieds cannelés et tablette en vachette orange.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#386
Een mahoniehouten secretaire in Engelse stijl met vier gedraaide poten met messingen schoeisel op wieltjes.
Secrétaire en acajou de style anglais. Quatre pieds tournés aux roulettes en laiton.No longer availableDim. b: 91 cmEstimate: € 200/240 -
#345
Een sobere tweedeurskast van zwartgepatineerd hout met onderaan twee grote en twee kleine laden.
Armoire sobre à deux portes en bois à patine noire. Le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#823
Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout, waarvan één in Lodewijk XIII-stijl met ‘os de mouton’-houtwerk.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté dont un de style Louis XIII, boiserie os de mouton.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#375
Een tweeledige boekenkast van groengepatineerd hout.
Bibliothèque à deux corps en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 222 cmEstimate: € 120/200 -
#606
Een slaapkamer van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van bloemen en kastanjetakken, bestaande uit een asymmetrische garderobekast met spiegeldeur, een ladenkast met drie grote en twee kleine laden en marmeren blad, een bed, een nachtkastje met marmeren blad, twee stoelen en een grote spiegel. Tijdperk art nouveau.
Chambre à coucher en acajou et placage de bouleau taché. Décor marqueté de fleurs et de branches de châtaignier. comprenant une garde-robe asymétrique à une porte au miroir, une commode à trois grands et deux petits tiroirs à tablette de marbre, un lit simple, une table de chevet à tablette de marbre, deux chaises et un grand miroir. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#840
Twee fauteuils met een lederen relëfbekleding met florale motieven.
Deux fauteuils recouverts de cuir repoussé aux motifs floraux.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#736Nako Brevetée
Een Russisch biljart van eikenhout met een blad van leisteen. Kleine manco’s en laken te vervangen. Omstreeks 1920.
Billard russe en chêne clair à tablette en ardoise. Petits manquants, drap à remplacer. Vers 1920.No longer availableDim. 81 x 181 x 91 cmEstimate: € 200/300 -
#845
Een ronde tafel op centrale poot met imitatie schildpadfineer. Fineer van het tafelblad helemaal gelost en te restaureren.
Table ronde sur pied central en placage imitant l’écaille. Tablette à restaurer.No longer availableDim. Ø: 130 cmEstimate: € 80/100 -
#376
Een achthoekige salontafel van gefineerd hout op centrale poot.
Table de salon octogonale en bois de placage sur pied central.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 60/100 -
#686
Een hangconsole van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIV-stijl. XIXe eeuw.
Console à suspendre en chêne de style Louis XIV. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100/150 -
#836
Twee open boekenkasten van mahoniehout in Engelse stijl met onderaan één lade.
Deux bibliothèques ouvertes en acajou de style anglais. Le bas à un tiroir.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 180/240 -
#827
Een Engelse theetafel van mahoniehout met neerklapbaar blad. XIXe eeuw.
Table à thé anglaise en acajou. Tablette abattante. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#829
Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.
Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.No longer availableDim. 100 x 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#834
Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in volkse stijl met gevlochten rieten zit.
Quatre chaises en chêne sculpté de style rustique aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#838
Vijf fauteuils met bekleding van groen kunstleder.
Cinq fauteuils recouverts de simili vert.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#837
Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.
Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#822
Een eikenhouten bureau met liervormige poten, twee klapbladen aan de zijkanten, drie laden en een gevacheteerd blad.
Bureau en chêne. Pieds en forme de lyre, deux abattants latéraux, trois tiroirs et tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#830
Een paar armstoelen en een bergère van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een zalmkleurige bekleding.
Paire de fauteuils et une bergère en bois à patine blanche de style Louis XVI. Couverture en tissu rose saumon.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#826
Een paar bijzetmeubelen met één lade in de geest van Boulle.
Meuble d’appoint à un tiroir dans le goût de Boulle.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 180/200 -
#844
Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug en zit. Cannage grotendeels versleten.
Suite de six chaises en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers et sièges cannés (cannage usé).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#828
Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Table ronde en bois de placage de style Louis XVI.No longer availableDim. Ø 102 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#802Frans BossaertsPeriod: 1879-1960
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#331
Een klepkannetje en een octogonaal vaasje van iriserend glas in art nouveaustijl. Beide met metalen montuur, maar één beschadigd. Vermoedelijk Pallme König & Habel.
Chope couverte et vase octogonal en verre irisé de style art nouveau. Les deux aux montures en métal, mais un accidenté. Probablement Pallme König & Habel.No longer availableDim. h: 19 & 15 cmEstimate: € 30/40 -
#424T. Girtin
“Paar landschappen met hoeves”. Olieverf op paneel. Dragen een handtekening. Begin XIXde eeuw. Verfophogingen.
“Paire de paysages aux fermes”. Huile sur panneau. Portent une signature. Début du XIXe siècle. Elévations de peinture.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 240/360 -
#106De Coene
Een driedelig salongarnituur, bekleed met geel fluweel.
Garniture de salon trois pièces, sièges recouvertes de velours jaune.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#469G. Wagener
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#228
“Sint-Jacob van Compostela”. Gepolychromeerd houten heiligenbeeld.
“St-Jacques de Compostelle”. Sculpture en bois polychrome.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 350/450 -
#687
Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Bouddha assis en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100/120 -
#247
“Romantisch koppel”. Een bronzen groep naar Aug. Moreau, gemonteerd als lamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
“Couple romantique”. Groupe en bronze d’après Auguste Moreau, monté en lampe avec abat-jour dans le goût de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/180 -
#554Romain De Saegher
“De vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fuite en Egypte”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 120/140 -
#548
Een bronzen Boeddha. Japan, XIXde eeuw.
Bouddha en bronze. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80/100 -
#294
“Winters landschap”. Lithografie. Gesigneerd ‘M. J. De Saedeleer’ en genummerd 26/125 buiten de plaat en met stempel Valerius De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée M.J. De Saedeleer et numérotée 26/125 hors planche et avec cachet Valerius De Saedeleer.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 150/200 -
#510Christian Dior
Twee flesjes Amphore de parfum 7,5 ml en Diorissimo 7,5 ml. Eén in gesloten verpakking.
Deux flacons: Amphore de parfum 7,5 ml et Diorissimo 7,5 ml. Un dans l’emballage fermée.No longer availableEstimate: € 60/120