#4
Een opvouwbare blikken stereoscoop met 50 bijhorende reels waaronder gewaagd voor die periode. Ca. 1900.
#193Rowe-AMI
Een jukebox, Rowe-Ami compact disc, model MMCD1 uit 1994. In werkende staat.
A jukebox, Rowe-Ami compact disc, model MMCD1 from 1994. In working condition.No longer availableDim. 145 x 89 x 68 cmEstimate: € 400 / 600 -
#294Marie Larmoyer
“Stilleven met Cyclamen en Azalea’s.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still Life with Cyclamens and Azaleas." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#166Charles & Ray Eames Vitra
“EA 108”. Een vintage design bureaustoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel op 5 wielen. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#185
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,91 ct.
#238Eichholtz
Een xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.
#678
Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.
#489
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met familiaal decor.
#129Gust DierikxPeriod: 1924 - 2019
“Luxemburgs dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx. Gedateerd 1983.
#694Biekens
Een lot van vier vellen Biekens chromo’s uit St. Niklaas, midden jaren 50 van de vorige eeuw. Elk vel bestaat uit 16 chromo’s.
A lot of four sheets of Biekens chromos from St. Niklaas, mid-1950s. Each sheet contains 16 chromos.No longer availableDim. 24 x 32.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#13Doyen
Een lot van 4 vazen in hyalietglas, Doyen, met een decor van bloemen en randen in goudverf.
#188Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano
"Pirce Suspension". A modern design aluminum pendant lamp in matte black. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.No longer availableDim. 44 x Ø 97 cmEstimate: € 500 / 600