Similar lots by type
-
#746Een staander van gesculpteerd hout met twee tussenbladen.
Piédestal en bois sculpté avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#276Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#755Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een bijpassend voetbankje.
Fauteuil en bois à patine blanche de style Louis XVI et repose-pied assorti.No longer available -
#556Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150 / 220 -
#656Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan een gevitreerde en onderaan een gesculpteerde paneeldeur.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Le dessus à une porte vitrée, le dessous à une porte pleine.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#756Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#735Een Afrikaanse stoel van gesculpteerd exotisch hout en sober versierd met koperen klinknagels.
Chaise africaine en bois exotique sculpté. Décoration sobre de clous en cuivre.No longer availableDim. L 77 cmEstimate: € 20 / 30 -
#730Sokkel en bankje van eikenhout.
Socle et banquette en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#680Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#695Een ovale mahoniehouten tafel in Victoriaanse stijl. Met verlengblad.
Table ovale en acajou de style Victoria. Avec allonge.No longer availableDim. L 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#640Een achthoekig tafeltje van gefineerd palissanderhout met tussenblad en versierd met bloemenmarketterie. Engels werk.
Petite table octogonale en placage de palissandre à entretoise et décorée de fleurs marquetées. Travail anglais.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 200 -
#386De CoeneEen slaapkamer van gefineerd hout in art decostijl, bestaande uit twee éénpersoonsbedden, een garderobe met spiegel, een commode, twee nachtkastjes en een kaptafel zonder spiegel. Gemerkt.
Chambre à coucher en bois de placage de style art déco comprenant deux lits simples, une garde-robe au miroir, une commode, deux tables de chevet et une coiffeuse. Avec marqueNo longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#726Een eikenhouten Westfaals hoekkastje met een gevitreerd deurtje. XIXe eeuw.
Encoignure en chêne à porte vitrée. Westphalie, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Zes stoelen van gesculpteerd notenhout en gedreven leder in renaissancestijl.
Six chaises en noyer sculpté et cuir repoussé de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#646Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#636Een neogotische zitbank van gesculpteerd hout, versierd met druivenranken. XIXde eeuw.
Banc de style gothique en bois sculpté décoré de vignes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#8Een ovale tafel in classicistische stijl met ruitvormige parketterie.
Table ovale de style classique. Tablette en carreaux parquetés.No longer availableDim. l: 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#166Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450 / 650 -
#750Een mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met vier afgeronde en neerklapbare bladen.
Table de salon en acajou de style anglais avec quatre abattants aux coins arrondis.No longer availableDim. L 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#14Een Victoriaanse zeemanskoffer van beschilderd dennenhout.
Coffre de marin victorien en sapin peint.No longer availableDim. b: 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#17Een bamboetafeltje met tegels, versierd met vissen.
Table en bambou à tablette en carreaux de faïence décorés de poissons.No longer availableDim. l: 82 cmEstimate: € 30 / 40 -
#586Een bruingepatineerde commode met drie laden in transitionstijl.
Commode patinée brune ouvrant à trois tiroirs. Style Transition.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#576Een dubbelzijdig bureau in renaissancestijl van gesculpteerd en bruingepatineerd eikenhout met een glazen blad.
Bureau à double face de style Renaissance en chêne sculpté et patiné brun. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#686Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan een raam met glas in lood.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Le dessus au vitraux.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#117Een theeserviesje voor zes personen van meerkleurig en verguld porselein met een romantisch decor op de buik.
Petit service à thé pour six personnes en porcelaine polychrome et doré à décor romantique sur la panse.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#4Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. L. 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#310Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120 / 180 -
#469Twee ingekaderde staatsiefoto’s van Koning Albert II en Koningin Paola.
Deux photographies d’apparat du roi Albert II et la Reine Paola.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#630Een lot van acht kleine klokjes in diverse uitvoeringen en materialen? Enkele slingers manco.
Lot de huit petites pendules différentes. Quelques balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#206Een credenza van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, gedragen door twee mannenfiguren. Het voorste paneel versierd met een mythologische voorstelling in reliëf, de zijpanelen met afbeeldingen van twee saters. Omstreeks 1900.
Crédence en chêne richement sculpté de style baroque, la partie coffre portée par deux sculptures masculines. Le fronton représentant une scène mythologique en relief, les côtés représentant des satyres. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 500 / 800 -
#716Grote Oosterse kelim met veelkleurig geometrisch ruitenmotief.
Grand kélim d’Orient aux carreaux polychromes géométriques.No longer availableDim. 291 x 204 cmEstimate: € 120 / 200 -
#677Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.
Buste de femme classique en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#632Daniel Winkelmans“O. L. Vrouwekathedraal te Antwerpen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/950.
“La Cathédrale d’Anvers”. Lithographie. Signée et numérotée 67/950.No longer availableDim. 31 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#675Een bovenaan afgeronde wandspiegel.
Miroir rectangulaire aux coins supérieurs arrondis.No longer availableDim. 110 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#55Een zilveren armband.
Bracelet en argent.No longer availableDim. 53,24 gEstimate: € 30 / 50 -
#753Leo Vingerhoets“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100 / 120

