Een eikenhouten console met acanthusbladeren.

An oak console with acanthus leaves.
Dim. 29,5 x 29 x 24,5 cm
SKU: 2503250207.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #207
Estimate: € 60 / 80

  • #193

    Een arend in hout gesculpteerd op stenen sokkel, polychroom. De vogel draagt een perkament en een scroll. Eén vleugel manco.

    A wooden sculpture of an eagle on a stone pedestal, polychrome. The bird is carrying a parchment and a scroll. One wing missing.
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #218

    Een tafellamp, messingen voet gedecoreerd met 2 zeemeermannen op albasten sokkel.

    A table lamp, brass base decorated with 2 mermaids on alabaster pedestal.
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #298

    Een tafellamp in messing op marmeren voet.

    A table lamp in brass on a marble base.
    Dim. h 49 cm (zonder kap)
    Estimate: € 40 / 60
  • #71
    Jean Marais

    Handgemaakte keramische koffiekan met filter en deksel. Het glazuur is een rijke donkerbruine kleur. Jaren 60, gesigneerd Jean Marais.

    Handmade ceramic coffee pot with filter and lid. The glaze is in a rich dark brown color. From the 1960s, signed by Jean Marais.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #596

    Een paar lantaarns in koper en glas.

    A pair of lanterns in copper and glass.
    Dim. 63 x 26 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #227

    Geslepen spiegel in verguld houten lijst met afgeronde hoeken aan de bovenkant.

    Cut mirror in gilt wooden frame with rounded corners at the top.
    Dim. 140/90 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #522
    Period: 1972

    Art brut schilderijtje op doek, getekend Avraham York.

    Art brut painting on canvas, signed by Avraham York.
    Dim. 46/33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #189
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    Twee tekeningen, een brugzicht en een tuinzicht, inkt op papier, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1945 en 1960.

    Two drawings, a view of a bridge and a garden, ink on paper, signed R. De Coninck and dated 1945 and 1960.
    Dim. 48 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #472

    Een bar-cart in marquetterie met opvouwbare kanten. Het rubber van één van de grote wielen manco.

    A bar cart in marquetry with foldable sides. The rubber of one of the large wheels is missing.
    Dim. 76 x 77 x 76 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #282

    Een decoratieve dubbele houten ladder, 2 x 12 treden.

    A decorative double wooden ladder, 2 x 12 steps.
    Dim. h 292 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #68
    Capodimonte

    Een grote porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vele figuren, gemerkt Capodimonte.

    A large porcelain lidded vase decorated with numerous figures, marked Capodimonte.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #76

    Een Italiaans gepolychromeerd Empire bed, circa 1800, ideaal als Daybed.

    An Italian polychromed Empire bed, circa 1800, perfect as a daybed.
    Dim. 95 x 210 x 95 cm
    Estimate: € 140 / 180

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00