#73LAP LeedsEen laat 19e eeuwse geglazuurd keramische jardinière, gemerkt L A P Leeds, England. Eén schilfer van het glazuur en enkele haarlijnscheurtjes.
Late 19th century glazed ceramic jardinière, marked L A P Leeds, England. One chip in the glaze and some hairline cracks.No longer availableDim. h 32 x Ø 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22VitraVitra type 108 netwave stoel uit de Aluminium reeks ontworpen door het duo Charles & Ray Eames.
Vitra type 108 netwave chair from the Aluminum Group designed by the duo Charles & Ray Eames.No longer availableDim. 83 x 58 x 53 cmEstimate: € 300 / 350 -
#393Een lot van 13 Japanse keramische Daruma’s.
A lot of 13 Japanese ceramic Daruma dolls.No longer availableDim. h 4 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247“Naakt Aspasie” Bronzen art-deco beeld. Draagt handtekening ‘Gennarelli’.
"Nude Aspasie" Bronze art-deco sculpture. Signed 'Gennarelli'.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#574Een Lierse lantaarn in groen smeedijzer met polychrome bloemen.
A Lier lantern in green wrought iron with polychrome flowers.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 4060 -
#109Jef De PauwPeriod: 1888 - 1930“Herfstdreef met boerenkar”, een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd op paneel, gesigneerd De Pauw.
"Autumn lane with farmer's cart," a painting, oil on canvas marouflaged on panel, signed by De Pauw.No longer availableDim. 109 x 139 cmEstimate: € 300 / 500 -
#232Stadszicht in Parijs. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#546Maslahan, handgeknoopt Iraans tapijt.
Maslahan, hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 192/124 cmEstimate: € 150 / 300 -
#593Hanglamp, ontwerp Patricia Govers. Glas en metaal.
Pendant lamp, designed by Patricia Govers. Glass and metal.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 20 / 30