#361Glasstudio Borowski“Dodo”, een zeldzame glassculptuur op metalen poot van glasstudio Borowski, gesigneerd GSB.
"Dodo", a rare glass sculpture on metal legs by glass studio Borowski, signed GSB.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 500 / 700 -
#144Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Bruggetje over de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Saverys.
"Bridge over the Leie", a painting, oil on canvas, signed Saverys.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#533Metalen beeld van een Chinese knobbelgans.
#1Maurice FrécourtEen paar Art Deco bronzen boeksteunen in de vorm van vogels op marmeren voet. Gesigneerd op de achterzijde. Medio 1930.
A pair of Art Deco bronze bookends in the shape of birds on marble base. Signed on the back. Circa 1930.No longer availableDim. 15 x 8 x 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#111Een schrapnelfragment op houten voet.
#461Grote Chinese vaas, famille rose. Onderaan gemerkt.
Large Chinese vase, famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Klokje, Val Saint Lambert model Cosmopolitan. Relatiegeschenk van PSA Finance Belux.
Clock, Val Saint Lambert Cosmopolitan model. Corporate gift from PSA Finance Belux.No longer availableDim. Hoogte 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#14Hutschenreuther“Dansende edeldame”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt.
"Dancing noblewoman." A porcelain figurine. Marked.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 15 / 20 -
#284SchmidEen schouwklokje in een groep in biscuit, het klokje is gemerkt Schmid, jewelled, de porseleinen wijzerplaat is beschadigd.
A mantle clock in a group in biscuit, marked Schmid, jewelled, the porcelain dial is damaged.No longer availableDim. h 26.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#273Een lot met 30-tal kristallen, gesteenten en mineralen, waarvan een deel in verzameldoos met labels.
A lot of around 30 crystals, gemstones, and minerals, some of which are in a collection box with labels.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#190Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen.
#279G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 50