#44R. Van Hoeck“Landschap met boerderij”. Olieverfstudie op papier. Getekend R. van Hoeck.
"Landscape with farmhouse". Oil paint study on paper. Signed R. van Hoeck.No longer availableDim. 31-38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#594Een hallamp van messing en geslepen glas.
#512Marmeren beeld van een liggende leeuw, leunend op een schild.
#359‘La belle enseigne’, olieverf op paneel. Getekend J Nautet.
'La belle enseigne', oil on panel. Signed by J Nautet.No longer availableDim. 18/40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#461Grote Chinese vaas, famille rose. Onderaan gemerkt.
Large Chinese vase, famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Period: 1921‘Mand met kittens’, tekening in gouache van een moederkat met haar nest. Niet getekend.
‘Basket with Kittens’, gouache drawing of a mother cat with her litter. Not signed.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#550Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.14 ct. and sapphires totaling approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 550 / 650 -
#526Wollen Bidjar tapijt, Benares India.
#99“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Barokke tafel op bolpoten. Gedecoreerd met gestoken leeuwenkoppen en vissen.
Baroque table on ball feet. Decorated with carved lion heads and fishes.No longer availableDim. H 77, B 130, D 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#200Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.
#439Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.No longer availableDim. 73 x 46,5 cmEstimate: € 100 / 150