Similar lots by type
-
#784Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 135 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#792Bochara
Een handgeknoopt Oosters karpet Gesigneerd. We voegen er een kussen aan toe.
Une carpette d’orient noué main et signé. Nous ajoutons un coussin.No longer availableDim. 96 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#424
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
Une carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 157 x 128 cmEstimate: € 30/50 -
#680
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en glanskatoen met een mirhab met bloemen.
Un tapis d’orient en laine et coton mercerisé et un mirhab avec fleurs.No longer availableDim. 181 x 129 cmEstimate: € 100/120 -
#772
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 226 x 146 cmEstimate: € 50/80 -
#758
Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
Un tapis persan en laine et coton mercerisé.No longer availableDim. 186 x 123 cmEstimate: € 200/300 -
#660
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 191 cmEstimate: € 50/80 -
#769
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Deux carpettes d’orient différentes en laine nouées main.No longer availableDim. 165 x 95 & 170 x 115 cmEstimate: € 50/70 -
#774
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
Deux tapis d’Orient noués main différents. Usagés.No longer availableDim. 186 x 125 & 213 x 133 cmEstimate: € 40/60 -
#690
Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un grand tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 390 x 370 cmEstimate: € 180/240 -
#759Goum
Een handgeknoopt karpetje van zijde.
Une carpette en soie nouée main.No longer availableDim. 142 x 77 cmEstimate: € 200/300 -
#749Hosseinabad
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 145 cmEstimate: € 60/100 -
#794
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.
Deux carpettes d’orient en laine. Nouées main. Une carpette est usagée.No longer availableDim. 165 x 118 & 152 x 107 cmEstimate: € 50/80 -
#762Goum
Een handgeknoopt wandkleed van zijde met een decor van vogels en bloemen.
Une tapisserie en soie nouée main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 154 x 93 cmEstimate: € 200/300 -
#656
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis d’Orient en laine noué main. Usagé.No longer availableDim. 350 x 244 cmEstimate: € 40/60 -
#782
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.No longer availableDim. 200 x 130 & 205 x 135 cmEstimate: € 50/70 -
#442Goum
Een Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
Tapis persan en laine et soie sur coton. Noué main.No longer availableDim. 106 x 160 cmEstimate: € 180/240 -
#789
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60/100 -
#665Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 246 x 319 cmEstimate: € 250/400 -
#797
Een geschilderd wandtapijt naar middeleeuws voorbeeld. XIXe eeuw. Slijtage.
Tapisserie peinte d’après un carton des Moyens Ages. Fin XXe siècle. Usures.No longer availableDim. 148 x 167 cmEstimate: € 100/120 -
#404Peribedhil
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine sur coton. Noué main. Usures.No longer availableDim. 166 x 107 cmEstimate: € 120/200 -
#742Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 197 cmEstimate: € 200/250 -
#754
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine et coton mercerisé noué main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 207 x 138 cmEstimate: € 200/240 -
#766Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#8
Een lot verschillende vergrootglazen.
Lot de différentes loupes.No longer availableEstimate: € 55/70 -
#401
Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een adelaar bij haar nest met jongen. Een uitgave van ‘The book of knowledge’.
Tirelire en fonte polychrome en forme d’un aigle et son nid. Edition de “The Book of Knowledge”.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 30/50 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en forme de fleurs en pot ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1600/1800 -
#509Jan CockxPeriod: 1891-1976
“Havenzicht bij zonsondergang.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd aan de achterkant ‘66.
“Le port au crépuscule”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1966.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 100/140 -
#292Alfons Van Beurden
“Schepen”. Houtskool en aquarel op papier. Draagt een handtekening: Van Beurden
“Bateaux”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Van Beurden.No longer availableDim. 32 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#525
Een paar witgelakte stoelen in Lodewijk XV-stijl. Nieuwe bekleding.
Paire de chaises laquées blanches de style Louis XV. Nouvelle couverture.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#499
“Moederschap”. Een lithografie. Artiestenproef. Naar Pablo Picasso.
“Maternité”. Lithographie. Epreuve d’artiste. D’après Pablo Picasso.No longer availableDim. 50 x 39,5 cmEstimate: € 200/240 -
#518
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#9
“Schots bruidspaar bij een boom”. Een siervaas van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
“Jeune mariés écossais sous un arbre”. Vase décoratif en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#414
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#573
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van Boeddha.
Netsuke en ivoire sculpté en forme de Bouddha.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#589
“Bloemenmeisje te Parijs”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Noltee.
“Marchande de fleurs à Paris”. Huile sur toile. Porte une signature: Noltee.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 240/300