#328
Een lot van 10 blauw en witte borden, Doornik, décor à la mouche. Bestaande uit 6 platte borden (1 met grote schilfer onderaan), 2 diepe borden, een groter bord en een ovaal schaaltje. 19de eeuw.
#593Punu
Een gesculpteerd houten Afrikaans masker met polychrome toetsen. Punu, Gabon.
A wood-sculpted African mask with polychrome touches. Punu, Gabon.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 50/70 -
#16
Een kleine antieke lessenaar met bank en porseleinen inktpot.
A small antique lectern with bench and porcelain inkwell.No longer availableDim. 77 x 70 x 53 cmEstimate: € 30/40 -
#80Sully Special Swiss
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.
#103
Een grote woestijnroos, 15kg.
#421
Een Japans porseleinen Satsuma vaas met floraal decor.
A Japanese porcelain Satsuma vase with floral decor.No longer availableDim. 30 x Ø26cmEstimate: € 80/120 -
#67Val Saint Lambert
#307
Een set van 2 sixties vaasjes beide gemerkt W Germany.
A set of 2 sixties vases, both marked W Germany.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 35/45 -
#574
Een rond gefineerd bijzettafeltje in art-deco stijl.
#622
Een paar verchroomde designkandelaars.
A pair of chrome-plated designer candlesticks.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#339Massive
Twee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
#586
Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 160 x 100cmEstimate: € 35/45