Een eikenhouten schouwspiegel.

Un miroir de cheminée en chêne.
Online only
Dim. h: 146 cm
SKU: 2706220214.
Auction day: 27 June 2022 22:00
Catalogue #214
Estimate: € 100 / 120

  • #102

    “Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Fleuriste". Une aquarelle sur papier. Signée.
    Online only
    Dim. 70 cm x 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #14

    Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Zwaard afgebroken.

    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #24

    Pendule de cheminée en plastique patiné brun, à décor de deux musiciens et de deux pigeons.
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #37

    "Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.
    Online only
    Dim. 31 x 37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #18

    Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.
    Online only
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #131

    Drie kleine woestijnrozen.

    Online only
    Dim. h: +/- 8 à 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #244

    Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.

    Online only
    Dim. h: 9 - 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #266
    Dickie, Spielzeug

    Een radiogestuurde modelboot op batterijen.

    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #277
    Lego 383

    “Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.

    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #36

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas.
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #215

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Un tapis en laine turque noué à la main. Quelques usures.
    Online only
    Dim. 226 x 122 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #262

    “Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.

    Online only
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 100

Online-Only 27 Juni 2022

Op Maandag 27 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.

On Monday June 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 June 2022 22:00