Other lots in this auction
-
#40
Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 30/40 -
#193
Een Chinees porseleinen schotel met een wapenschild in het decor in de stijl van het Chine-de-commandedecor. XIXe eeuw. We voegen er een recenter Chinees porseleinen dekselvaasje met soortgelijk decor aan toe.
Plat en porcelaine de Chine à décor d'armoiries dans le goût du décor de Chine de commande. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase couvercle en porcelaine de Chine plus récent au décor similaire.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 24,5 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#201
Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.
Un Corpus Christi en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#260
Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.
Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 35/50 -
#165V & B
Een pijpenhouder van blauw en wit porselein met een landhuis en engelen in het decor. Achteraan genummerd en gemerkt.
Porte-pipe en porcelaine bleue et blanche avec une maison de campagne et des anges dans le décor. Numéroté et marqué au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 40/50 -
#51
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20/25 -
#142
Een vaas op voetstuk en een presse-papier van geslepen kleurloos geslepen kristal.
Un vase sur piédouche et un presse-papiers en cristal taillé incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 5 cmEstimate: € 20/25 -
#270
Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.
Un lot de trois petites aquarelles sur papier. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 7 x 12 cmEstimate: € 50/60 -
#177
Een zwartgelakt perenhouten kolompendule met bronsbeslag. Enige slijtage.
Une pendule de cheminée à colonnes en poirier laqué noir avec garnitures en bronze. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#278
“Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.
"Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#295
Een karaf van geslepen en groen gedubbeld Boheems kristal. Bijgevoegd een vaasje va mauve gedubbeld kristal met enkele beschadigingen.
Une carafe en cristal de Bohème doublé vert et taillé. Ainsi qu’un vase en cristal doublé mauve avec quelques dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 38 & 16,5 cmEstimate: € 20/30 -
#220
Twee schotels en een Terrine van meerkleurig duits porselein versierd met bloemen in het decor.
Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 23 cm - 31 cmEstimate: € 20/25