#170
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#464Vladimir MoszowskiPeriod: 1949
“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
#255Mesta Taifun-S
Een paar houten antieke ski’s met stokken, gemerkt Mesta Taifun-S.
#275
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 450 / 550 -
#229Floris Jespers
“Havenzicht”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd, genummerd 10/20.
"Havenzicht". An etching on paper. Signed inside and outside the plate at the bottom, numbered 10/20.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#446
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#297Val Saint LambertPeriod: 1935
Een art deco vaas, model John door Charles Graffart voor Val Saint Lambert. Onderaan gemerkt VSL Belgique. Ca. 1935.
#423
Een lot van 18 munten uit het Verenigd Koninkrijk. Edward VII, George V, George VI, 6 p. 1906, Farthing 1907, 1943
#679Bone China Herford
Een porseleinen groepje van een romantisch koppel gezeten op een muurtje. Onderaan gemerkt.
#398
Een paar Vietnamees porseleinen vazen met figuratief decor.
A pair of Vietnamese porcelain vases with figurative decoration.No longer availableDim. 29 x Ø 19 cmEstimate: € 60 / 90 -
#433
Een gouden munt Zuid-Afrika. 1 Rand 1961. Au 917/1000, 3,99 g.
#397WMF
Een verzilverde art deco schaal, model Ikora voor WMF, onderaan gemerkt.
A silver-plated art deco bowl, model Ikora for WMF, marked at the bottom.No longer availableDim. h 9 x Ø 35 cmEstimate: € 50 / 75