Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten spiegel.

Een eikenhouten spiegel.

Un miroir en chêne.
Online only
Dim. 65 x 41 cm
SKU: 2308210012.
Category: Spiegel.
Auction day: 23 August 2021 22:00
Catalogue #12
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #160

    Een spiegel van zilvergrijs gepatineerd hout met een barokke kuif.

    Un miroir en bois patiné gris argenté avec une coiffe baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 148 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #41

    Een reclamespiegel van een Snooker- en automatenmerk.

    Un miroir publicitaire d'une marque de Snooker et de distributeurs d’automates.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #170

    Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.

    Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200
  • #42

    Een groengepatineerde spiegel van hout en plaaster met een rocaille in de kuif.

    Un miroir en bois et plâtre patiné vert avec une rocaille dans la coiffe.
    No longer available
    Online only
    Dim. 126 x 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #184

    Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.

    Un miroir ovale en bois décoré de feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Online only
    Dim. 73 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #111

    Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.

    Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 106 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een Biedermeier toiletspiegel met lijst van wortelnootfineer.

    Un miroir de toilette Biermeier avec encadrement en bois de placage de ronce.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #286

    Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.

    Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #78
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    Een lot van vier kleurenetsen. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Un lot de quatre gravures en couleurs. Toutes signées et numérotées hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 24 - 30 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26
    Desrosier, Limoges

    “Orleans”. Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor van het standbeeld van Jeanne d’Arc.

    ”Orléans”. Une assiette décorative en porcelaine, décor peint à la main de la statue de Jeanne d’Arc.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #19

    Zeven ingekaderde bladen uit de reeks “De zeven visioenen van Uilenspiegel” met tekst van Bert Peleman en illustraties van Henri Lievens. 1981.

    Sept pages encadrées de la série “De zeven visioenen van Uilenspiegel” avec texte par Bert Peleman et illustrations par Henri Lievens. 1981.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 49 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #285
    Mertens

    “Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    “Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘75.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #135

    Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.

    Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #280

    Een collectie Vieux Paris porselein tijdperk Empire: een melkkan (haarscheur), twee kopjes en een schoteltje met een veelkleurig vogeldecor, een kopje en schoteltje met rozenguirlande, acht kopjes en acht schoteltjes met een decor van diverse vogels in grisaille en goud. Alles rijkelijk verguld.

    Une collection de porcelaine du Vieux Paris époque Empire : un pot à lait (fêle), deux tasses et une soucoupe à décor d'oiseaux multicolores, une tasse et soucoupe à guirlande de roses, huit tasses et huit soucoupes à décors divers. oiseaux en grisaille et or. Le tout richement doré.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 140 / 200
  • #57

    “The Perish of the North”. Een laat XIXe eeuwse gravure door Thompson naar Hayter.

    The Perish of the North.. Une gravure de la fin du 19e siècle par Thompson d'après Hayter.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 21,5 cm
    Estimate: € 20 / 35
  • #245

    Een geglazuurd aardewerken theeservies met meerkleurig decor. Omstreeks 1930.

    Service à thé en faïence à décor polychrome. Vers 1930.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #39
    H. Van Laere

    “Visserssloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Chaloupe de pêche. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 89 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #37

    Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.

    Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #204

    Een lot van vijf porseleinen koffiepotten met verschillende meerkleurige decors. XIXe en XXe eeuw.

    Un lot de cinq cafetières en porcelaine avec différents décors multicolores. XIXème et XXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 - 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Online Only Verkoop 23 Augustus 2021

Op Maandag 23 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday August 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 August 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More