Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten spiegel, bovenaan versierd met een romantische prent.

Een eikenhouten spiegel, bovenaan versierd met een romantische prent.

Un miroir en chêne, dessus décoré d'un imprimé romantique.
Online only
Dim. 156 x 76 cm
SKU: 1312210231.
Category: Meubel.
Auction day: 13 December 2021 22:00
Catalogue #231
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #256

    Een loper. Handgeknoopt.

    Un couloir en laine noué main.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #295
    André Van den Sande
    Period: 1910 - 1996

    “Herenportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    Portrait de gentlemen . Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #282
    M. Codden

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.

    “Tournesols”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #79

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.

    Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #190

    Een lot glaswerk, bestaande uit een schenkkan met handgeschilderd bloemendecor, een gecraqueleerde schenkkan (barst? aan het oor), een roze vaasje en een vaasje met bloemendecor.

    Un ensemble de verrerie, composé d'un pichet à décor floral peint à la main, d'un pichet craquelé (cheveu ? à l'oreille), d'un vase rose et d'un vase à décor floral.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 en 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #221
    J. van Oppenhort

    Landschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179

    “Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.

    Composition avec des roses. Une lithographie d'après une oeuvre de Raoul Dufy.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 56 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #75

    Een geslagen koperen wandreliëf met beeltenis van een vrouw. Gesigneerd ‘Eugène M.’

    Un relief mural en cuivre martelé représentant une femme. Signé 'Eugène M.'
    No longer available
    Online only
    Dim. 96 x 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #246

    Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.

    Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #299

    “Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.

    Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #277
    P. Peelman

    “Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #244

    Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.

    Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Online Only verkoop van 13 December 2021

Op Maandag 13 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. De verkoop zal niet volledig zijn (geen volle 300 nummers) - enkel ongeveer 117 nummers.


On Monday November 13th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. This sale will not be complete (not up to 300 numbers) - only circa 117 numbers.

13 December 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More