Similar lots by type
-
#152Een spiegel in verzilverd metalen lijst, getooid met een engeltje bovenaan en met engelenkopje onderaan.
Miroir à cadre en métal argenté, surmonté d’un angelot, le bas également décoré d’une tête d’ange.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#286Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#176Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir rectangulaire avec encadrement en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 93 x 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#674Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 17 cm -
#296“Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.
Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945 . Ed. Jules Tallandier. En quatre volumes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#75PhilipsEen draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
Une radio portable dans une armoire en bois rembourrée. Années 1950.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#108Een 18 K geelgouden en zilveren ring bezet met een rode steen.
Une bague en or jaune 18 carats et argent sertie d'une pierre rouge.No longer availableOnline onlyDim. 3,35 gEstimate: € 40 / 80 -
#275Segers“Landschap met visser en kerk in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec pêcheur et église en arrière-plan. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 100 cmEstimate: € 20 / 30 -
#26Desrosier, Limoges“Orleans”. Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor van het standbeeld van Jeanne d’Arc.
”Orléans”. Une assiette décorative en porcelaine, décor peint à la main de la statue de Jeanne d’Arc.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#247Ripa“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#35Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een houtvuur.
Un vitrail représentant un feu de bois.No longer availableOnline onlyDim. 104 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#257Rika Loyens“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#127Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.
Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#263Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#64M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50

