Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#7Een vide-poche van meerkleurig geglazuurd terracotta, versierd met een tijger.
Vide-poche en terre cuite vernissée multicolore, à décor d'un tigre.No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223LeroseyEen reeks van twaalf borden van Parijs’ porselein met verguld decor. Onderaan gemerkt. Enkele met randschade.
Ensemble de douze assiettes en porcelaine de Paris à décor doré. Marquées en bas. Certaines avec des bords abîmés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#225Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.
Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#10La rose des sables, LimogesEen porseleinen vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine à décor floral multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#99Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
Un fauteuil à dossier échelle sobre avec une siège en osier.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#262P. Pons“Kerkzicht”. Een litho(?). Gesigneerd.
Vue de l'église. Une lithographie (?). Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 39 cmEstimate: € 30 / 35 -
#95‘Leielandschap”. Een zeefdruk naar een werk van Saverys. Getekend in de plaat.
“Paysage au bord de la Lys”. Une sérigraphie d'après une oeuvre de Saverys. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 41,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#16Goebel, Germany“Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.
Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#158Een driedelig art deco klokstel van meersoortig marmer met een hondje van zamak. Restauratie en beschadiging aan een casolette.
Garniture de cheminée art déco trois pièces en marbre de différentes couleurs, Pendule ornée d’un petit chien en régule. Restauration et dégât à l’une des cassolettes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187Louis Rylant“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#293Eric Correwyn“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#140P. Van Schaïk“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dreef”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 25 / 45

