Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten tafel met vier balusterpoten, versierd met acanthusbladeren en in verbinding.

Een eikenhouten tafel met vier balusterpoten, versierd met acanthusbladeren en in verbinding.

Une table en chêne à quatre pieds balustre, décorée de feuilles d'acanthe et en liaison.
Dim. 130 x 76 cm
SKU: 0202210066.
Category: Meubel.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #66
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #86

    Een eikenhouten kofferbank met gebeeldhouwde panelen en asymmetrisch opengewerkte rug. Vroeg XIXe eeuw.

    Banc-coffre en chêne à panneaux sculptés et fond ajouré asymétrique. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 110 x 111 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #156

    Een rijkelijk uitgewerkte, wit- en goudgepatineerde eetkamer in Italiaanse Rococostijl, bestaande uit een breed buffet met bar, een grote wandspiegel, een vitrinekast, een tafel met zes stoelen en een staande lamp. Het decor gesigneerd C. Pellizzoni.

    Une salle à manger de style rococo richement élaborée, patinée blanche et or, composée d'un large buffet avec bar, d'un grand miroir mural, d'une vitrine, d'une table avec six chaises et d'un lampadaire.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #189
    Thonet, Vienna

    Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.

    Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
  • #326

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #346

    Een paar fauteuils à la Reine in Lodewijk XVI-stijl. Goede staat, mooi recent bekleed.

    Paire de fauteuils à la Reine de style Louis XVI. Bon état, récemment recouverts.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #16

    Een hangvitrine met één deur.

    Une vitrine à suspendre avec une porte.
    No longer available
    Dim. 69 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een Bretoense boekenkast met twee gevitreerde deuren, versierd met gebeeldhouwde scènes.

    Bibliothèque bretonne à deux portes vitrées, décorée de scènes sculptées.
    No longer available
    Dim. 106 x 123 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #306

    Een tafel/ bureau in Mechelse renaissancestijl met bijpassende stoel met gecanneerde zit en rug.

    Une table / bureau de style Renaissance Malines avec chaise assortie avec siège et dossier cannelés.
    No longer available
    Dim. 115 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #206

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan.

    Une armoire en chêne à deux portes avec trois tiroirs en bas.
    No longer available
    Dim. 205 x 165 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een mahoniehouten commode met drie lade en een lade in doucine in Louis-Philippestijl. Met grijs marmeren blad.

    Commode en acajou à trois tiroirs et un tiroir en doucine de style Louis-Philippe. Avec tablette en marbre gris.
    No longer available
    Dim. 102 x 131 x 57,5 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #211

    Een paar gebeeldhouwde hoge armstoelen in barokke stijl met gecanneerde rug en de zit bekleed met naaldwerk.

    Paire de fauteuils hauts en bois sculpté de style baroque. Dossiers et sièges cannés resp. recouverts de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #172

    Een groot tweeledig notenhouten buffet met onderaan vier paneeldeuren onder vier laden. Het opzet met centraal twee gevitreerde deuren met roosvenstertjes boven een lade en de kap gedragen door twee op de basis steunende zuiltjes met ionische kapitelen.

    Un grand buffet en noyer à deux niveaux avec quatre portes à panneaux en bas sous quatre tiroirs. Le dessus avec deux portes en verre avec rosaces au-dessus d'un tiroir au centre et le capot soutenu par deux colonnes avec des chapiteaux ioniques soutenus sur la base.
    No longer available
    Dim. 280 x 216 x 75 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #56

    Een paar salondeuren met glas-in-loodramen. Art deco.

    Paire de portes de salon aux vitraux. Art deco.
    No longer available
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #316

    Een smeedijzeren wandconsole met een zwart marmeren blad.

    Console en fer forgé à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #336

    Twee verschillende armstoelen, waarbij één in renaissancestijl met getorste stijlen en met liggende leeuwen in de armsteunen.

    Deux différents fauteuils dont un de style renaissance aux montants torsadés et aux accoudoirs ornés de lions couchés.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #196

    Een bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden in de gordel, versierd met verguld bronsbeslag en met marqueterie.

    Bureau de style Louis XV à trois tiroirs en ceinture, décoré de garnitures en bronze doré et marqueterie.
    No longer available
    Dim. 81 x 134 x 73 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #296

    Een eikenhouten hallbank in renaissancestijl, versierd met briefpanelen en plantenmotieven.

    Un canapé d'entrée en chêne de style Renaissance, décoré en plis de parchemin et aux motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. 135 x 142 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #397

    Een paar Chinees porseleinen vaasjes met een decor van bloemen en fazanten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine décorés de fleurs et de faisans. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208

    “Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.

    “Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #575

    Een hanger van geel goud 14 K bezet met 18 diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ca 0,18 ct en met een gele saffier in markies geslepen.

    Un pendentif en or jaune 14 carats serti de 18 diamants d'un poids total d'environ 0,18 ct et d'un saphir jaune taille marquis.
    No longer available
    Dim. 4,6 g
    Estimate: € 140 / 150
  • #475

    1 gouden munt van 4 Dukaten. Au 986/1000. Oostenrijk-Hongarije, 1915. Recto Franz-Josef, verso dubbelhoofdige adelaar.

    "1 pièce d'or de 4 Ducats. Au 986/1000. Autriche-Hongrie, 1915. Recto Franz-Josef, aigle bicéphale au revers."
    No longer available
    Dim. 13,96 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #567

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten masker.

    Un masque africain en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #266

    Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw.

    Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 80 x 77 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #10

    Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een bolletje, een wit en geelgouden ring en een slotje.

    Un pendentif en or jaune 18 carats en forme de boule, une bague en or blanc et jaune et un fermoir.
    No longer available
    Dim. 6,70 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #403

    Twee bronzen Boeddhahoofden.

    Deux têtes de Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #214
    Daniël Goergen

    “Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.

    Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.
    No longer available
    Dim. 73 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #441

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld en een lederen recipiënt met houten hoofd op het deksel.

    Une statue d'ancêtre africain en bois et un récipient en cuir avec une tête en bois sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 44 & 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #666

    Zes ingekaderde herdrukken van oude botanische gravures.

    Six réimpressions encadrées d'anciennes gravures botaniques.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #209
    Stephen Kaye

    “Porsche”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Porsche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More