#694Een leeg fotoalbum circa 1900, met art nouveau decor.
#607Klara SeverEen keramisch gesculpteerd beeld van een vrouw in lang gewaad met twee kinderen aan de hand. Op houten voet.
A ceramic sculpture of a woman in a long robe with two children on her hands. On wooden base.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 50 / 80 -
#658Een grote vintage vaas gemerkt Jaeger Bavaria-Germany met een floraal motief.
#296Een mahoniehouten secretaire met klapdeur en 3 laden.
A mahogany secretaire with folding door and 3 drawers.No longer availableDim. 96 x 75 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143“Meisje met boek en mand”. Een bronzen beeldje, getekend “Chargeboeuf d’après Pascau”.
Girl with book and basket. A bronze patinated figurine, signed "Chargeboeuf d'après Pascau".No longer availableDim. 20cmEstimate: € 280 / 320 -
#555Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#619Liberio Bretas“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
A wood-sculpted African mask decorated with textiles and cowrie shells. Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 60 / 80 -
#245Een schouwpendule van zwart marmer.
#408Een geslepen vaas in rood en doorzichtig kristal.
#539Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and five light points with crystal pendeloques.No longer availableDim. Ø 51 cmEstimate: € 120 / 200