#37Een kleine zakhorloge in dichtvouwbaar kastje, gemerkt ‘Wyler’. Bijgevoegd een kompas met spiegeltje en loepjes.
#629Paul Tuerlinckx“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#617Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen en spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings and playing figures in the decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23cmEstimate: € 40 / 60 -
#526BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56438.Met certificaat.
An Iranian hand knotted rug, With certificat numbered 56438.No longer availableDim. 186 x 93cmEstimate: € 50 / 80 -
#269RubensEen paar gravures op papier. Behoorlijke slijtage. Door Gillis Hendricx naar werken van P.P. Rubens. Eind 18e, vroeg 19e eeuw.
A pair of engravings on paper. Worn. By Gillis Hendricx after P.P. Rubens. Around 1800.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 1.08 ct.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#95Val Saint LambertEen set van 6 gekleurde geslepen kristallen glazen, en een bijbehorende karaf.
#345Een ovalen Italiaans bijzettafeltje met fineer inlegwerk en een glazen blad.
An oval Italian side table with veneer inlay and a glass top.No longer availableDim. 48 x 52 x 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#568Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#308Een lot van oude zeer decoratieve boeken met lederen rug.
A lot of old, very decorative books with leather backs.No longer availableEstimate: € 40 / 50