#307Een set van 2 sixties vaasjes beide gemerkt W Germany.
#384Etienne Le Compte“Bali”. Een houtsnede op papier. Genummerd 94/135 en buiten de plaat gesigneerd “Etienne Le Compte”.
"Bali". A woodcut on paper. Numbered 94/135 and signed outside the plate "Etienne Le Compte".No longer availableDim. 59 x 45cmEstimate: € 40 / 60 -
#435Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
#578Een grote Japans porseleinen Satsuma vaas met diverse personages in het decor.
A large Japanese porcelain Satsuma vase with various characters in the decor.No longer availableDim. 81 x 30cmEstimate: € 120 / 180 -
#442Takeuchi SeihoPeriod: 1864 - 1942“Wevend koppel.” Japanse houtblokdruk.
“Weaving couple.” Japanese woodblock print.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#201Een tafelklok met datum achteraan gemerkt W. Jackson, met 3 bellen, rijkelijk versierd.
#454Keith Haring Foundation“Acrobat”. Een litho op papier. Genummerd 33/150, in de plaat gesigneerd “Keith Haring”, met stempel en droogstempel “The Keith Haring Foundation”.
"Acrobat". A lithograph on paper. Numbered 33/150, signed in the plate "Keith Haring", with stamp and embossing "The Keith Haring Foundation".No longer availableDim. 69 x 48cmEstimate: € 200 / 250 -
#597“The Bronze Chariot of Emperor Qin Shi Huang’s Mausoleum”. Een miniatuur replica op houten sokkel, onder kunststoffen stolp.
“The Bronze Chariot of Emperor Qin Shi Huang's Mausoleum”. A miniature replica on a wooden pedestal, under a plastic dome.No longer availableDim. 20 x 33 x 21cmEstimate: € 75 / 125 -
#365Een piëdestal van hout met 2 niveaus.
A pedestal in wood with 2 levels.No longer availableDim. h 115 cmEstimate: € 15 / 20