#354‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
'Mother with child', Watercolor on paper, signed.No longer availableDim. h 46 x b 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Een bestek gemerkt Villeroy & Boch, 60 stuks in menagére, met bijgevoegd 2 doosjes beide 6 stuks dessertvorken en dessertlepels. Serie Neufaden Merlemont, 18/10 stainless.
Cutlery marked Villeroy & Boch, 60 pieces in menagére, with 2 boxes, each containing 6 dessert forks and dessert spoons. Series Neufaden Merlemont, 18/10 stainless.No longer availableEstimate: € 600 / 900 -
#129“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
#616Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 420 x 110cmEstimate: € 35 / 45 -
#8Porcelain Classics PierrotEen porseleinen pierrot pop in zwart. In originele doos. Gemerkt “Porcelain Classics Pierrot”.
A porcelain pierrot doll in black. In original box. Marked "Porcelain Classics Pierrot".No longer availableDim. 42cmEstimate: € 30 / 40 -
#263Een blauw-wit porseleinen klok en sierbord met landschappen en bloementafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
A blue and white porcelain clock and decorative plate with landscapes and a floral scene in the decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 29 x Ø32cmEstimate: € 50 / 80 -
#598Een oranjebruine glazen bolvaas, onderaan gemerkt Specktrum.
#633Een paar Chinees porseleinen dekselpotjes met meerkleurige decors en het deksel getooid met een perzik.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with multi-coloured decorations and the lid decorated with a peach.No longer availableDim. h 11 x Ø 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613Een antiek Vlaams aardewerken vaas met vloeiende kleuren in de massa en horizontale ribbels in het reliëf rondom.
An antique Flemish earthenware vase with flowing colors in the mass and horizontal ridges in the relief all around.No longer availableDim. 36 x Ø18cmEstimate: € 35 / 55 -
#48Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#139Jules De CortPeriod: 1918-1999“Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 240 / 360 -
#168P. MorierEen grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.
A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 250 / 350