Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten wandconsole met twee laden op zes gedraaide poten.

Een eikenhouten wandconsole met twee laden op zes gedraaide poten.

Console en chêne ouvrant à deux tiroirs et reposant sur six pieds tournés.
Dim. b: 145 cm
SKU: 2609170236.
Category: Meubel.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #585

    Een commode tombeau van palisanderhoutfineer met twee laden, versierd met een bloemenmotief in marketterie en bovenaan met beige marmeren blad.

    Commode tombeau en placage de palissandre ouvrant à deux tiroirs décorés de fleurs en marquetterie, tablette en marbre beige.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #216

    Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.

    Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 162 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #434

    Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.

    Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #606

    Een tweeledige vitrinekast met bovenaan drie deuren met in facet geslepen glas en onderaan twee laden en twee deuren.

    Une vitrine en deux parties: le dessus à trois portes à verre taillé en facette, le dessous à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #366

    Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un fauteuil en bois patiné blanc style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #720

    Een mahoniehouten tea table op centrale driepoot.

    Une table à thé en acajou sur un pied central à trois pattes.
    No longer available
    Dim. Ø: 75 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #575

    Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.

    Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #590

    Een art nouveau tafel met zes bijbehorende stoelen van gesculpteerd eikenhout. Tafel met twee verlengbladen.

    Une table à rallonges (deux pièces) Art Nouveau avec six chaises assorties en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 137 x 98 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #655

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.

    Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #226

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en met een grijsgeaderd wit marmeren blad. In het opzet twee gebogen naast één vlakke gevitreerde deur met facetgeslepen ruitjes.

    Buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et avec tablette en marbre blanc veiné gris. Le dessus à deux portes galbées flanquant une porte vitrée aux vitres taillées en facette.
    No longer available
    Dim. h: 206 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #565

    Een lederen driezitsbank.

    Un canapé en cuir pour trois personnes.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Een eikenhouten eendeurskastje.

    Meuble à une porte en chêne.
    No longer available
    Dim. 91 x 89 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    Een gebombeerde commode van grijsgepatineerd hout met twee laden en een rood marmeren blad, versierd met fraai bronsbeslag in de vorm van Hermenfiguren en guirlandes.

    Commode bombée en bois patiné gris ouvrant à deux tiroirs et avec tablette en marbre rouge. Montures jolies en bronze en forme de mascarons et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. l: 144 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #786

    Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #620

    Een commode van mahoniehoutfineer met drie in accolade gebogen laden.

    Commode en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs en accolade.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #206

    Een groot art nouveau buffet met onderaan drie laden en drie paneeldeuren met aan weerskanten een afgeronde uitsparing met legplank. Bovenaan twee gevitreerde deuren naast een centraal open vak.

    Un buffet Art Nouveau. Le dessous à trois tiroirs et à trois portes. Le dessus à deux portes vitrées flanquant une étagère centrale.
    No longer available
    Dim. 200 x 253 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #646

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Une table à rallonge en chêne.
    No longer available
    Dim. b: 190 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #730

    Een zgn. opiumtafel van hardhout.

    Une table à opium en bois exotique.
    No longer available
    Dim. 42 x 94 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #616

    Een grote grenenhouten bibliotheek met onderaan vijf paneeldeuren en drie laden. Het bovenstuk met legplanken. Slijtage.

    Une bibliothèque en sapin avec en dessous cinq portes et trois tiroirs. Le dessus en étagères. Usagé.
    No longer available
    Dim. 270 x 300 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #520

    Een paar kleine bijzetkastjes met een lade en een deur en smeedijzeren hengsels.

    Deux petites armoires avec tiroir, porte et une anse en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #645

    Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.

    Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #213

    Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.

    Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #626

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #223

    Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.

    Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #517

    “Familie”. Een beeld van goudgepatineerd brons. Gemonogrameerd ‘R.P.’.

    “Famille”. Sculpture en bronze doré. Monogrammée R.P.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #63

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met gegraveerd decor op dienblad. We voegen er een chocoladekannetje aan toe.

    Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté à décor gravé sur présentoir. Nous ajoutons une chocolatière.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #175

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale diamant van ± 0,80 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et un diamant central de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 6,50 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #436

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 206 167 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #595
    Ferdinand Adriaenssens
    Period: 1859 - 1944

    “Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ecluse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #370

    Een hanger van zilver met een grote, commerciële rood-purperen robijn. Met certificaat. Ontwerp: Sebastian, Beverly Hills.

    Pendentif en argent avec un très grand rubis commercial rouge-pourpre. avec certificat. Marque Sebastian, Beverly Hills.
    No longer available
    Dim. 80,30 g
    Estimate: € 700 / 1000
  • #773

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #247

    “Heilige Antonius met kind”. Een houten beeld met meerkleurig patina. Laat XVIIe eeuw.

    “Saint-Antoine avec Enfant”. Sculpture en bois à patine polychrome. Fin du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #683

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Op houten sokkeltje.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    “Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.

    “Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.
    No longer available
    Dim. 42 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #781

    Een Biedermeier serviesje van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit zes bordjes, zes kopjes en zes ondertasjes. Onderaan gemerkt met een bekroonde F.

    Un service Biedermeyer en porcelaine polychrome avec décor de fleurs, comprenant six assiettes, six tasses et six sous-tasses. marque à la base - F couronné.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een lot van drie bronzen vijzels met stampers.

    Lot de trois mortiers et ses pilons en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More