An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
Dim. H. 41 cm
SKU: 2904250296.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 50 / 70

  • #53

    Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.

    Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.
    Dim. 30/25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #338
    Uno Dahlén

    Een koperen vintage tafellamp, ontworpen door Uno Dahlén voor Aneta, Stockholm, Zweden. Gemerkt.

    A copper vintage table lamp, designed by Uno Dahlén for Aneta, Stockholm, Sweden. Marked.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #95
    Rochas Paris Swiss Made

    Een vergulde roestvrij stalen dameshorloge bezet met kleine diamantjes In originele doos en met certificaat..

    A gilded stainless steel women's watch set with small diamonds. In original box with certificate.
    Estimate: € 300 / 400
  • #306

    Een massief houten gesculpteerd paneel met figuren en het decor, Indonesisch werk.

    A solid wood carved panel with figures and decoration, Indonesian work.
    Dim. 65 x 199 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #326

    Een vintage salontafel, messing en glas.

    A vintage coffee table, brass and glass.
    Dim. 44 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #27
    Dresden

    Een set van 2 wit porseleinen engeltjes, gemerkt Dresden.

    A set of 2 white porcelain angels, marked Dresden.
    Dim. h 14.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #72

    Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.

    Autumn Impression. Oil on canvas, signed illegibly.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287

    “Verblinde figuren.” Een paar keramische sculpturen. Draagt monogram E.C.

    "Des figures aveugles." Une paire de sculptures en céramique. Porte monogramme EC.
    Dim. L: 40-42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een massief houten rekje met één lade, kleine schade aan het gesculpteerde deel.

    A solid wood shelf with one drawer, minor damage to the carved part.
    Dim. 112 x 55 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #346

    Een Hollywood Regency bijzettafeltje, staal, messing en glas.

    A Hollywood Regency side table, steel, brass, and glass.
    Dim. 55 x 57 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #395

    Een paar urnvormige jardinières in blauw-wit porcelein.

    A pair of urn-shaped jardinières in blue and white porcelain.
    Dim. Hoogte 44, Ø 32 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #399
    Roland Devolder

    ‘Hangend in de touwen’. Monochrome ets, getekend; Devolder. Het vierde exemplaar uit een oplage van 50.

    'Hanging in the ropes'. Monochrome etching, signed; Devolder. The fourth copy out of an edition of 50.
    Dim. 27/36 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00