An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
Dim. H. 41 cm
SKU: 2904250296.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 50 / 70

  • #248
    Chambord

    Een grote vintage glazen schaal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Chambord’.

    A large vintage glass bowl, green in color, marked with label 'Chambord'.
    Dim. 16 x 74 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #240

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
    Dim. 1,97 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #560

    Een 18 kt wit, geel en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white, yellow, and rose gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.70 ct in total.
    Dim. 4,74 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #113

    Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.

    A set of 4 cut glass goblets on a pedestal. Elegant and tall.
    Dim. Hoogte 48, Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #126
    Pol Van Esbroeck

    “Spel in zand en zee.” Houtsculptuur in Libanese ceder. Eerst tentoongesteld in 1963 in Galerij Nova te Mechelen. Toegevoegd, een uitvoerige beschrijving van de origine en herkomst van het beeld.

    "Game in sand and sea." Wood sculpture in Lebanese cedar. First exhibited in 1963 at Galerij Nova in Mechelen. Includes a detailed description of the origin and history of the sculpture.
    Dim. 92 x 147 x 90 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #529

    “De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.

    "The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India.
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #461
    Micro Seiki

    Een platenspeler, Micro Seiki BL 21 met Cf 2 tonearm en Shure M44C cartridge, 2 barstjes en krassen in de stofkap, riem te vervangen.

    A turntable, Micro Seiki BL 21 with Cf 2 tonearm and Shure M44C cartridge, 2 cracks and scratches on the dust cover, belt needs replacing.
    Dim. 15 x 45 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #309
    Frans Luyckx

    “Staand naakt”, een tekening, sanguine op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Standing nude", a drawing, sanguine on paper, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Afrikaans tribaal object bestaande uit een lederen ‘emmer’ op benen, gedecoreerd met apenschedels en de snavel van een hoornvogel. Op het deksel een koperen zonnemasker.

    African tribal object consisting of a leather 'bucket' on legs, decorated with monkey skulls and the beak of a hornbill. On the lid, a copper sun mask.
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264

    Mahoniehouten hangoortafeltje.

    Mahogany drop-leaf table.
    Dim. H72, B 98, D 38/120 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #74

    ‘Na het strijdgewoel’. Britse en Schotse soldaten hergroeperen na de strijd. 19e eeuws olieverfschilderij op doek. Niet getekend. Met stempel op de rug; E. Warren, Stoke Newington.

    'After the Battle'. British and Scottish soldiers regrouping after the battle. 19th-century oil painting on canvas. Not signed. With stamp on the back; E. Warren, Stoke Newington.
    Dim. 61/91 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #392
    Pablo Picasso
    Period: 1881 - 1973

    “Moeder en kind”, een lithografie in 2 kleuren, gesigneerd Picasso en gedateerd 29-4-63. Vochtschade onderaan.

    "Mother and child," a lithograph in 2 colors, signed Picasso and dated 29-4-63. Moisture damage at the bottom.
    Dim. 65 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00