#92“Rhino”. Verdieten beeldje, gemerkt Moremi. Afrikaans werk, Botswana.
"Rhino". Verdite statue, marked Moremi. African work, Botswana.No longer availableDim. L. 23.5 cmEstimate: € 100 / 15 -
#434Roland Devolder‘Zittende vrouwen met witte objecten’, ingekleurde ets, opgehoogd met verf. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.
#584Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘De Steenbakkersoven’. Aquarel getekend Rom. Malfliet.
#567JoriEen manuele relaxzetel, geel leder, van het design merk Jori.
A manual recliner chair, yellow leather, by the design brand Jori.No longer availableDim. 109 x 70 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#328Paar opengewerkte Chinese vazen, famille verte. gemerkt met reliefstempel.
#261‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
#465Een lot van 3 oosterse gesculpteerd houten bijzettafeltjes.
#149Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979“Landelijk dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Hub. De Vries.
#256Klassiek halfrond wandtafeltje.
Classic semi-circular wall table.No longer availableDim. H 72, B 81, D 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#414Stadszicht. Impressionistisch zich op de straten van Parijs. Getekend J. Laubrier.
City view. Impressionistic view of the streets of Paris. Signed J. Laubrier.No longer availableDim. 52/62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493Een blauwe aardewerken kom met decor van vissen.
A blue earthenware bowl with fish decoration.No longer availableDim. H: 11 cm Ø 17 cm.Estimate: € 40 / 60