An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
Dim. H. 41 cm
SKU: 2904250296.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 50 / 70

  • #73

    Drie verzilverde decoratieobjecten bestaande uit 2 kelkjes en een kleine schenkkan met gescharnierd deksel. Gestempeld in de voet.

    Three silver-plated decorative items consisting of 2 goblets and a small jug with hinged lid. Stamped on the base.
    Dim. Hoogte 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #177
    Delheid

    Een zilveren suikertang, gemerkt Delheid, A800. 35 gram.

    A silver sugar tong, marked Delheid, A800. 35 grams.
    Dim. l 15 cm 800‰
    Estimate: € 30 / 40
  • #600

    Een antiek zilveren zakhorloge, Zwitsers gemerkt met 3 beren (na 1887). Niet werkend.

    An antique silver pocket watch, Swiss marked with 3 bears (after 1887). Not working.
    Dim. 4.5 x 3 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #362
    Jaguar

    Stuurwiel, radiatorrooster en attributen van een oude wagen.

    Steering wheel, radiator grille, and accessories from an old car.
    Dim. 110 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #416

    Antieke tweedeurs hoekkast in rustiek landelijke stijl.

    Antique two-door corner cabinet in rustic country style.
    Dim. H 198, B 70, D 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #89

    ‘Waterplanten’. Olieverf op paneel. Abstract impressionistisch werk, getekend rechtsboven; Prepoir.

    'Water plants'. Oil on panel. Abstract impressionist work, signed top right; Prepoir.
    Dim. 70/52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272

    A pair of wrought iron and gilt bronze fire andirons. Louis XV style, XIXth century.
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #51
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas met getorste ribben, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt. Schilferschade aan de rand en onderaan.

    A crystal vase with twisted ribs, colored green throughout the mass. Marked at the bottom. Flake damage at the rim and bottom.
    Dim. Hoogte 28, Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #189
    Robert Quintyn
    Period: °1916

    ‘Storm op zee’. Olieverf opo doek, getekend R Quintyn. Quintyn Robert, geboren in Knokke in 1916, was een schilder, tekenaar en graficus. Realiseerde o.m. marines, havengezichten (Zeebrugge) en stillevens. Stelde o.a. tentoon met Les Arts.

    'Storm at Sea'. Oil on canvas, signed R Quintyn. Quintyn Robert, born in Knokke in 1916, was a painter, draughtsman, and printmaker. Created marine scenes, harbour views (Zeebrugge), and still lifes. Exhibited with Les Arts.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    Henri Van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Spelende kinderen in de sneeuw’. Olieverf op doek getekend Henri van Seben, ‘79. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    'Children playing in the snow'. Oil on canvas by Henri van Seben, 1879. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague, then moved to Brussels. Co-founded the Belgian Watercolorists Association, known for precise, meticulous art, especially romantic landscapes such as 'winter' scenes and genre paintings featuring children.
    Dim. 52.5/71.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #573

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00