An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
Dim. H. 41 cm
SKU: 2904250296.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 50 / 70

  • #377

    Een bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een metalen kap, gemerkt EAGLE. Niet getest.

    A desk lamp from the 1930s, cast iron with a metal shade, marked EAGLE. Untested.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #528

    Een porseleinen vaas, Chinees blauw-wit, met een decor van bloemen en fazanten.

    A porcelain vase, Chinese blue and white, decorated with flowers and pheasants.
    Dim. h 45 x Ø 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #538

    Afrikaans tribaal object bestaande uit een lederen ‘emmer’ op benen, gedecoreerd met apenschedels en de snavel van een hoornvogel. Op het deksel een koperen zonnemasker.

    African tribal object consisting of a leather 'bucket' on legs, decorated with monkey skulls and the beak of a hornbill. On the lid, a copper sun mask.
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #314
    Yochikuni

    “Krijgers”, een houtsnede toegeschreven aan Yochikuni.

    "Warriors", a woodcut attributed to Yochikuni.
    Dim. 37 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    Icoon met zilver bekleed en deels verguld. Kopie naar antiek Byzantijns voorbeeld.

    Icon covered in silver and partially gilded. Copy of an antique Byzantine model.
    Dim. 19/15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #523

    Een Chinese scroll.

    Chinese scroll.
    Dim. 192 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #424
    Jef Van Tuerenhout

    Vrouw met gele hoed. Kleurenlithografie, getekend Jef van Tuerenhout.

    Woman with yellow hat. Color lithograph, signed Jef van Tuerenhout.
    Dim. 75/50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #389

    Heidezicht. Olieverfschilderij op doek getekend; B Van Rijn.

    Heidezicht. Oil painting on canvas signed; B Van Rijn.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #53

    Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.

    Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.
    Dim. 30/25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #545

    Een set van 3 eikenhouten bijzettafeltjes met vlecchtwerk en glas.

    A set of 3 oak side tables with wickerwork and glass.
    Dim. 52 x 54 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #170

    Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen met bezet met beide een centrale briljant van totaal +- 1 ct. GSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct. FVVS.

    A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with a central brilliant cut diamond totaling approximately 1 ct. GSI1, surrounded by brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.54 ct. FVVS.
    Dim. 3,37 g
    Estimate: € 2200 / 2300
  • #481

    Een lot van 3 blauw-witte Chinees porseleinen bordjes, 19e eeuws, in Kangxi stijl. Eén bordje heeft een stervormige haarlijnscheur. Toegevoegd een blauw-wit porseleinen bord met floraal decor.

    A lot of 3 blue and white Chinese porcelain plates, 19th century, in Kangxi style. One plate has a star-shaped hairline crack. Also included is a blue and white porcelain plate with floral decoration.
    Dim. Ø 22.5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00