#528Een porseleinen vaas, Chinees blauw-wit, met een decor van bloemen en fazanten.
A porcelain vase, Chinese blue and white, decorated with flowers and pheasants.No longer availableDim. h 45 x Ø 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#314Yochikuni“Krijgers”, een houtsnede toegeschreven aan Yochikuni.
#523Een Chinese scroll.
Chinese scroll.No longer availableDim. 192 x 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#389Heidezicht. Olieverfschilderij op doek getekend; B Van Rijn.
#53Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.
Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.No longer availableDim. 30/25 cmEstimate: € 120 / 150 -
#545Een set van 3 eikenhouten bijzettafeltjes met vlecchtwerk en glas.
#170Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen met bezet met beide een centrale briljant van totaal +- 1 ct. GSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct. FVVS.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with a central brilliant cut diamond totaling approximately 1 ct. GSI1, surrounded by brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.54 ct. FVVS.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#481Een lot van 3 blauw-witte Chinees porseleinen bordjes, 19e eeuws, in Kangxi stijl. Eén bordje heeft een stervormige haarlijnscheur. Toegevoegd een blauw-wit porseleinen bord met floraal decor.
A lot of 3 blue and white Chinese porcelain plates, 19th century, in Kangxi style. One plate has a star-shaped hairline crack. Also included is a blue and white porcelain plate with floral decoration.No longer availableDim. Ø 22.5 cmEstimate: € 40 / 60