• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025

An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
Dim. H. 41 cm
SKU: 2904250296.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 50 / 70

  • #400

    Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.

    An 18 kt yellow gold woven necklace.
    Dim. 33 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #84

    Oude kroonluchter met grote glazen parels en bloemen. 12 lichtpunten en plaats voor 8 kaarsen.

    Old chandelier with large glass beads and flowers. 12 light points and space for 8 candles.
    Dim. Hoogte 80, Ø 57 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #277

    “Verborgen figuren.” Keramisch werk.

    "Personnages cachés". Sculpture en céramique.
    Dim. 22 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232
    Mary Tilman
    Period: 20 e eeuw

    Stilleven met bloemen en fruit in de stijl van de 19e eeuw. Olie op doek. Omlijst in een goudkleurige kader. Gesigneerd Mary Tilman.

    Still life with flowers and fruit in the style of the 19th century. Oil on canvas. Framed in a golden frame. Signed by Mary Tilman.
    Dim. 75/49 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #247
    Christofle France

    Een lot Christofle verzilverd metaal, bestaande uit een schaal, 2 sauskommen waarvan 1 met lepel en 2 kommen.

    A lot of Christofle, silver-plated metal, consisting of a dish, 2 sauce boats, 1 with a spoon, and 2 bowls.
    Dim. 46 x 31 cm (schaal)
    Estimate: € 60 / 80
  • #480

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1ct. F VVS-VS.

    A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds totaling 1ct. F VVS-VS.
    Dim. 4,04 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #337

    Kruik in gepolychromeerd Sancai aardewerk. versierd met amfibiën en mythologische maskers.

    Jar in polychrome Sancai pottery. Decorated with amphibians and mythological masks.
    Dim. Hoogte 32, Ø 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Roland Devolder

    ‘Zittende vrouwen met witte objecten’, ingekleurde ets, opgehoogd met verf. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.

    'Sitting women with white objects', colored etching, heightened with paint. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 33/49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    Een handgeknoopt Shiraz tapijt.

    A hand-knotted Shiraz carpet.
    Dim. 150 x 114 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #114
    Hilaire Bals
    Period: 1940 - ....

    “Kippen”, een set van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bals.

    "Chickens", a set of 2 paintings, oil on panel, signed H. Bals.
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #345

    Art Deco bijzettafeltje met 1 lade. Robuust design met metalen sporten aan de zijkant.

    Art Deco side table with 1 drawer. Sturdy design with metal rungs on the sides.
    Dim. H 75, B 70, D 40.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126
    Pol Van Esbroeck

    “Spel in zand en zee.” Houtsculptuur in Libanese ceder. Eerst tentoongesteld in 1963 in Galerij Nova te Mechelen. Toegevoegd, een uitvoerige beschrijving van de origine en herkomst van het beeld.

    "Game in sand and sea." Wood sculpture in Lebanese cedar. First exhibited in 1963 at Galerij Nova in Mechelen. Includes a detailed description of the origin and history of the sculpture.
    Dim. 92 x 147 x 90 cm
    Estimate: € 500 / 700

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00