An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
Dim. H. 41 cm
SKU: 2904250296.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 50 / 70

  • #283

    “Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.

    “Science et Travail.” Zamak sculpture on wooden base.
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #458
    Monitor Audio

    Een set bookshelf luidsprekers, Monitor Audio REF 700 PMC.

    A set of bookshelf speakers, Monitor Audio REF 700 PMC.
    Dim. 35 x 22 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #587

    Een massief eikenhouten cafétafel.

    A solid oak bistro table.
    Dim. 73 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #76

    Een klein bijzetmeubeltje van gemarqueteerd hout met 3 laden.

    A small side table made of marquetry wood with 3 drawers.
    Dim. H 74, B 43, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    Salvador Dali
    Period: 1969

    Kleurenlitho gedrukt in de Draeger werkplaats. Gesigneerd met de droge stempel van Dali. Nr 1513 van 1700 exemplaren, genummerd in potlood. Gemaakt in opdracht van SNCF.

    Color lithograph printed in the Draeger workshop. Signed with Dali's embossed dry stamp. Number 1513 of 1700 copies, numbered in pencil. Commissioned by SNCF.
    Dim. 53.5/37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #428

    Een vintage kristallen tafellamp, blauw in de massa gekleurd, gemerkt met sticker ‘Doyen’.

    A vintage crystal table lamp, blue colored in the mass, marked with sticker 'Doyen'.
    Dim. h 30 cm (voet)
    Estimate: € 100 / 150
  • #287

    “Verblinde figuren.” Een paar keramische sculpturen. Draagt monogram E.C.

    "Des figures aveugles." Une paire de sculptures en céramique. Porte monogramme EC.
    Dim. L: 40-42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #277

    “Verborgen figuren.” Keramisch werk.

    "Personnages cachés". Sculpture en céramique.
    Dim. 22 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #88
    Gustave Buchet
    Period: 1888-1963

    ‘L’effort’. Zamakken beeld op marmeren voet, getekend Buchet.

    'The Effort'. Zamac sculpture on marble base, signed Buchet.
    Dim. H 35, B 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #74

    ‘Na het strijdgewoel’. Britse en Schotse soldaten hergroeperen na de strijd. 19e eeuws olieverfschilderij op doek. Niet getekend. Met stempel op de rug; E. Warren, Stoke Newington.

    'After the Battle'. British and Scottish soldiers regrouping after the battle. 19th-century oil painting on canvas. Not signed. With stamp on the back; E. Warren, Stoke Newington.
    Dim. 61/91 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #113

    Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.

    A set of 4 cut glass goblets on a pedestal. Elegant and tall.
    Dim. Hoogte 48, Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00