Other lots in this auction
-
#57Val Saint LambertGrote conische vaas, doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Resten van etiket aanwezig.
Large conical vase, transparent cut and purple overlaid. Val Saint Lambert crystal. Remnants of label present.No longer availableDim. Hoogte 30.5, Ø 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#540Corum Romulus QwartzEen dameshorloge van roestvrij staal. Met cerfificaat.
A ladies' stainless steel wristwatch. With certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#79Een pareerdolk, gravering op het lemmet van een engel en florale decoraties.
A parrying dagger, engraving on the blade of an angel and floral decorations.No longer availableDim. l 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#41KarlsbaderEen lot Karlsbader porselein bestaande uit 3 schalen, een coupe en een taartschepje.
A lot of Karlsbad porcelain consisting of 3 bowls, a coupe, and a cake slice.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Boch Frères KeramisEen grote dekselvaas van blauw en wit porselein met een decor naar Chinees voorbeeld, onderaan gemerkt.
A large lidded vase of blue and white porcelain with a Chinese-inspired decoration, marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#219Klassieke commode met marmeren blad. Vier laden.
Classic chest of drawers with marble top. Four drawers.No longer availableDim. H 105, B 112, D 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#108Herend HungaryEen porseleinen vaas, Herend gemerkt, Empire stijl met vergulde delen, op leeuwenpootjes.
A porcelain vase, marked Herend, Empire style with gilded parts, on lion's paw feet.No longer availableDim. h 19 x Ø 20.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#260JapyEen antieke zakhorloge, Japy Chemin de fèr, met horlogeketting.
An antique pocket watch, Japy Chemin de fèr, with watch chain.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Val Saint LambertGeslepen kristallen vaas, paars gekleurd in de massa. Niet gemerkt.
Cut crystal vase, purple colored in the mass. Not marked.No longer availableDim. Hoogte 18, Ø 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.No longer availableDim. 48/36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#571Een bronzen bolvormige hanglamp met glazen panelen.
A bronze spherical pendant light with glass panels.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 450 / 480


