#508Royal Doulton The Franklin MintEen lot van 8 vintage porsleinen sierborden met religieus thema. Onderaan gemerkt “The Franklin Mint Heirloom Recommendation - Royal Doulton”. Bijgevoegd “Bunnykins”, een vintage bordje, kom en tasje, onderaan gemerkt, 1936.
A set of 8 vintage porcelain decorative plates with religious theme. Marked "The Franklin Mint Heirloom Recommendation - Royal Doulton". Also included is a vintage plate, bowl, and cup marked "Bunnykins", dated 1936.No longer availableDim. Ø 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#165Een parelhalssnoer in verschillend getinte beige barokparels.
#230Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.
#388Oud Boeddhabeeld van metaal.
Old Buddha statue made of metal.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 250 / 350 -
#435Een oude messingen bartrolley met glazen bladen.
#78Tafellampje in de stijl van Tiffany. Konische kap versierd met libellen op een blauwe achtergrond
Table lamp in the style of Tiffany. Cone-shaped shade adorned with dragonflies on a blue background.No longer availableDim. Hoogte 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#125Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1,63 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 1.63 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 600 / 700 -
#537Een lot van 13 borden in Japans Imari porselein (me o.a. drakendecor), vier in blauw en wit, waarvan met haarlijnscheuren en randschade.
A lot of 13 plates in Japanese Imari porcelain (including dragon decoration), four in blue and white, some with hairline cracks and edge damage.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#5Een 18 kt geelgouden schakelketting met fijne staafjes.
An 18 kt yellow gold link chain with delicate bars.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 160 / 200 -
#449Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996“Portretten”, een lot van 2 lithografiën in kleur, gesigneerd Leonor Fini en genummerd 146/150 en 70/150.
"Portraits", a lot of 2 color lithographs, signed by Leonor Fini and numbered 146/150 and 70/150.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 50 / 75 -
#404Roger RaveelPeriod: 1921 - 2013“Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.
"View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 400 / 600