An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
Dim. H. 41 cm
SKU: 2904250296.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 50 / 70

  • #472
    Rik Cuypers

    “Abstract geometrische compositie”, gouache op papier, draagt monogram H.C. (Hombré Complicado) en datum 2020. Achteraan gesigneerd Rick Cuypers.

    "Abstract geometric composition", gouache on paper, bearing monogram H.C. (Hombré Complicado) and date 2020. Signed on the back by Rick Cuypers.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #337

    Kruik in gepolychromeerd Sancai aardewerk. versierd met amfibiën en mythologische maskers.

    Jar in polychrome Sancai pottery. Decorated with amphibians and mythological masks.
    Dim. Hoogte 32, Ø 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88
    Gustave Buchet
    Period: 1888-1963

    ‘L’effort’. Zamakken beeld op marmeren voet, getekend Buchet.

    'The Effort'. Zamac sculpture on marble base, signed Buchet.
    Dim. H 35, B 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #426
    Ludwig Mies Van Der Rohe
    Period: 1886 - 1969

    “Barcelona Chair”, ontworpen in 1929 voor het Barcelona pavilioen door Ludwig Mies Van Der Rohe en Lilly Reich, het betreft een uitvoering door De Coene uit Kortrijk die onder licentie van Knoll hebben gewerkt. De stoel is geproduceerd tussen 1960/70. Verchroomd staal en leder.

    "Barcelona Chair", designed in 1929 for the Barcelona Pavilion by Ludwig Mies Van Der Rohe and Lilly Reich, this is a version by De Coene from Kortrijk who worked under license from Knoll. The chair was produced between 1960-70. Chrome-plated steel and leather.
    Dim. 75 x 75 x 75 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #485

    Een antieke rood koperen steriliseerketel.

    An antique red copper sterilizing kettle.
    Dim. h 55 x Ø 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #256

    Klassiek halfrond wandtafeltje.

    Classic semi-circular wall table.
    Dim. H 72, B 81, D 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #64
    Hubert Bellis

    Stilleven met bloemen, olieverf op doek geteken J. L. Bellis. Hij studeerde van 1846 tot 1857 aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten in Brussel bij François-Joseph Navez; hij was ook leerling van Henri De Coene.

    Still life with flowers, oil on canvas signed J. L. Bellis. He studied at the Royal Academy of Fine Arts in Brussels from 1846 to 1857 under François-Joseph Navez; he was also a pupil of Henri De Coene.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #212

    Een oude massief eikenhouten cafétafel.

    An old solid oak café table.
    Dim. 77 x 92.5 x 52.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #505

    Hoekvitrinekast met messingen ornamenten en beschilderd paneel, in Louis-Philippe stijl.

    Corner display cabinet with brass ornaments and painted panel, in the Louis-Philippe style.
    Dim. H 144, B 65, D 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Kaartspelers’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend linksonder; R. Malfliet.

    'The Card Players'. Oil on panel. Signed lower left; R. Malfliet.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00