An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
Dim. H. 41 cm
SKU: 2904250296.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 50 / 70

  • #92

    “Rhino”. Verdieten beeldje, gemerkt Moremi. Afrikaans werk, Botswana.

    "Rhino". Verdite statue, marked Moremi. African work, Botswana.
    Dim. L. 23.5 cm
    Estimate: € 100 / 15
  • #434
    Roland Devolder

    ‘Zittende vrouwen met witte objecten’, ingekleurde ets, opgehoogd met verf. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.

    'Sitting women with white objects', colored etching, heightened with paint. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 33/49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #584
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Steenbakkersoven’. Aquarel getekend Rom. Malfliet.

    'The Brick Kiln'. Watercolor drawn by Rom. Malfliet.
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #567
    Jori

    Een manuele relaxzetel, geel leder, van het design merk Jori.

    A manual recliner chair, yellow leather, by the design brand Jori.
    Dim. 109 x 70 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #328

    Paar opengewerkte Chinese vazen, famille verte. gemerkt met reliefstempel.

    Pair of openwork Chinese vases, famille verte. Marked with relief stamp.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #261

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #465

    Een lot van 3 oosterse gesculpteerd houten bijzettafeltjes.

    A lot of 3 Eastern carved wooden side tables.
    Dim. h 45 x Ø 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Landelijk dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Hub. De Vries.

    "Rural Village View", a painting, oil on panel, signed Hub. De Vries.
    Dim. 29 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #133

    Klassiek staand naakt. Bronzen beeldje op marmeren voet. Getekend H.V. Ophenert.

    Classical standing nude. Bronze figurine on marble base. Signed H.V. Ophenert.
    Dim. Hoogte 23.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #256

    Klassiek halfrond wandtafeltje.

    Classic semi-circular wall table.
    Dim. H 72, B 81, D 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #414

    Stadszicht. Impressionistisch zich op de straten van Parijs. Getekend J. Laubrier.

    City view. Impressionistic view of the streets of Paris. Signed J. Laubrier.
    Dim. 52/62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493

    Een blauwe aardewerken kom met decor van vissen.

    A blue earthenware bowl with fish decoration.
    Dim. H: 11 cm Ø 17 cm.
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00