#20Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.
#401Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met een landschap in het decor.
A 19th-century Chinese porcelain vase with a landscape decoration.No longer availableDim. h 42.5 x Ø 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#472Rik Cuypers“Abstract geometrische compositie”, gouache op papier, draagt monogram H.C. (Hombré Complicado) en datum 2020. Achteraan gesigneerd Rick Cuypers.
"Abstract geometric composition", gouache on paper, bearing monogram H.C. (Hombré Complicado) and date 2020. Signed on the back by Rick Cuypers.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#192Em. Charton“De Kolenvliet”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Em. Charton en gedateerd 1910.
"The Kolenvliet", a painting, oil on canvas, signed Em. Charton and dated 1910.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#414Stadszicht. Impressionistisch zich op de straten van Parijs. Getekend J. Laubrier.
City view. Impressionistic view of the streets of Paris. Signed J. Laubrier.No longer availableDim. 52/62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#527Een lange papieren pand beschilderd met een doorlopende guirlande in rood, zwart en goud.
A long paper panel painted with a continuous garland in red, black, and gold.No longer availableDim. 172 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#201Chibinda ilunge beeld. Chokwe.
#346Een Hollywood Regency bijzettafeltje, staal, messing en glas.
#516Een hoge vitrinekast, met verlichting.
A tall display cabinet, with lighting.No longer availableDim. 165 x 43 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
An 18 kt white gold ring set with a lab-grown brilliant-cut diamond of 2.10 ct. E. VS1. With IGI certificate.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 2600 / 3000