#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#275
#240
Een groot tafelstuk met convexe, opengewerkte randen, overvloedig veelkleurig bloemendecor. Herstelde beschadigingen. Onderaan gemerkt. Italiaans werk, einde XIXde eeuw.
Un grand milieu de table aux bords bombés et ajourés, abondant décor floral multicolore. Dégâts réparés. Marqué en bas. Travail italien, fin XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. L. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#169
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
#90Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De communie.” Lithografie, niet getekend.
#48Schramberg
#223
Een groot lot oude ansicht-/ postkaarten allerlei.
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#47
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#34
#264
Un lot de trois statues en plâtre patiné, composé d'un buste de fille, d'un ébéniste et d'une pietà. On ajoute un groupe de garçon sur une branche en plastique. Quelques très petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60/80