Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een elektrische kamerknecht - broekenpers op wieltjes.
Foppapedretti

Een elektrische kamerknecht - broekenpers op wieltjes.

Une presse à pantalons de femme de chambre électrique sur roulettes.
56
h: 103 cm
Estimate: 3545
Catalogue #56
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #68

    Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

    Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 - 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    "Guan Yin avec lotus". Une figurine en porcelaine blanche monochrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #46
    Goebel Crystal collection

    Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un dauphin de cristal incolore satiné. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #284
    Atlas Editions

    “Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”

    "Focke-Wulf Fw 200 'Condor' - 1937". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics"
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #190

    Een Hotei van kunststof.

    Un Hotei en plastique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #64

    Een koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met porseleinen bloemetjes.

    Un lustre en cuivre à trois points lumineux et décoré de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279
    Atlas Editions

    “De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    "De Havilland DH-106 'Comète' - 1949". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics".
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #197

    Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.

    Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #268

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #282
    Atlas Editions

    “Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    "Avro RJ100 'Jumbolino' - 1992". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics".
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #25

    Een klein cartelklokje met console in de stijl van de Neuchateloises.

    Une petite pendule cartel à console dans le goût des Neuchâteloises.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #216

    Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.

    Lot de cinq vases en cristal incolore dont un de Bohème à cerclage en métal doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. +- h 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #57
    Corby of Windsor

    Een elektrische kamerknecht - broekenpers.

    Une presse à pantalon électrique de femme de chambre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #274

    Twee metalen modelvliegtuigjes: - Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.

    Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #72

    Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.

    Vase en verre incolore à bord doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #267

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #62

    Een luchtertje met vier lichtpunten doorzichtig glazen en roze kraaltjes.

    Lustre à quatre points lumineux en verre transparent et perles roses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.

    Un plateau en laiton argenté à bord ajouré et décor gravé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #213

    Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.

    Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dégâts au placage et tablette en marbre manquante.
    No longer available
    Online only
    Dim. 83 x 165 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #29

    Een vis van gesculpteerd speksteen en een diertje van gekleurd Italiaans glas.

    Un poisson en stéatite sculptée et un animal en verre italien coloré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 & 6 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #85

    Een zwart geglazuurd aardewerken lamp in de vorm van een mannenfiguur.

    Lampe en faïence émaillée noire en forme de personnage masculin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #66

    Drie Afrikaanse houten beelden.

    Trois statues africaines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 30 & 33 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #67

    Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.

    Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #286
    Capodimonte

    “Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    « Porteuse de fruits et femme aux poussins ». Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #35

    “Man met hond” & Vrou met waaier”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Resp. gemerkt Casades en Nao.

    "Homme au chien" & Femme à l'éventail". Deux figurines de porcelaine multicolore. Résp. marqué Casades et Nao.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 & 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #235
    Lescrauwaet

    “Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.

    Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265
    Myott, Staffordhire, England

    Twee platte en een diep bord, versierd met meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.

    Deux assiettes plates et une creuse, ornées d'un décor floral multicolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #103

    Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

    Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #7

    Een albasten lampenvoet.

    Un pied de lampe en albâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #185
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #225

    Een paar grote glazen windlichten.

    Une paire de grandes photophores en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #125

    Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.

    Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #165

    Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

    Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #230

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.

    Une statue africaine en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More