#123
Een verguld bronzen plafonnière en een smeedijzeren appliques met twee lichtpunten, beide versierd met kristallen pendeloques.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cm -
#126
Een lot van acht oude camera’s, waaronder zes Kodak Brownies.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Estimate: € 80 / 120 -
#74
Twee Engelse boeken:- “The Locomotive Engine and its development between 1803 and 1896”. Clement E. Stretton. Ed. Crosby Lockwood and son. London, 1896.- “Tube, train, tram and car”. Arthur H. Beavan. Ed. Routledge & sons. London, 1903.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#41
Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#75
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 25 cm -
#71
Een antiek godslampje van gedreven messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 14 cm -
#112
Een ovaal dienblad van verzilverd metaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 58 x 43 cm -
#85
Een groot lot souvenirpopjes uit verschillende landen.
No longer availableOnline only -
#2DeAgostini
Drie modelauto’s op schaal 1:42, bestaande uit een Jaguar E-type, een BMW M1 en een Mercedes-Benz 500K. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 € -
#107
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 35 / 50 -
#130Märklin
Drie tankwagons op schaal HO, waarbij twee van de Duitse en één van de Noorse spoorwegen, respectievelijk van BP, Avia en Norsk Olje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#49
Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm