Other lots in this auction
-
#71
Een antiek godslampje van gedreven messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 14 cm -
#32Primex 4544; 4555 & 4581
Een lot van drie Duitse goederenwagons op schaal HO, bestaande uit een bananenwagen, een grindwagen en een tankwagen van Esso. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/40 -
#73
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#127
Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30/50 -
#92
Een potje van meerkleurig aardewerk, versierd met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en op een metalen driepoot. Vermoedelijk Longwy.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 13 cm -
#11Primex 2760
Een startersset, bestaande uit een tenderlocomotief met zes goederenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Jubileumuitgave 1984. In originele verpakking.
No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 € -
#33Märklin 4678; 4695 & 4780
Een lot van drie verschillende Duitse goederenwagons met remhuis op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 40/50 -
#87
Een lot varia, bestaande uit een verzilverde kom op voet, een plaatijzeren mand, een kliene barometer, een kolenschep, een tinnnen schaaltje met drie potjes, een bronzen bel en een houten kaartenbakje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#15Märklin
Een Duitse stoomlocomotief mùet getrokken tender op schaal HO. Bijgevoegd vier metalen passagiersvoertuigen, waarbij één zonder wielen. Gebruikte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 € -
#100
Een lot van negen keukenpotten van meerkleurig aardewerk in verschillende groottes. Omstreeks 1900.
Lot de neuf pots de cuisine en faïence polychrome de tailles différentes. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#46
“Oude man”. Een beeldje van geglazuurd Chinees aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 17 cm -
#61
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm