#233Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
#261Een verzilverd metalen dienblad.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 10 cm -
#192Een spiegel in notenhouten lijst.
#71Een reeks van vijf aardewerken kruidenpotjes.
#286Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#85Een recente vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Un vase récent en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 36,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#126R. Marland“Acanthusbladeren”. Twee grisailleschilderingen op papier. Gesigneerd.
“Feuilles d’acanthes”. Deux peintures en grisaille sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 92 x 52 & 59 x 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#185Een halssnoer uit Allepo met halfedelstenen en een zilveren slot.
#223Jan Van Riet“50 jaar Kindervreugd”. Litho. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.
50 ans de Kindervreugd . Lithographie. Signée et numérotée 25/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#279Een rechthoekige spiegel in houten lijst, versierd met sober inlegwerk.
#235Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.