Other lots in this auction
-
#576
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200 -
#252
“Schepen voor een rede”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Navires devant la rade. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 200/250 -
#578
Een lotje, bestaande uit drie kleine antieke stenen kruikjes, een kruikje van geglazuurd steengoed, een stenen olielampje en een fijn gesculpteerd beeldje van twee Fo-hondjes. We voegen er enkele hangertjes met mineralen aan toe.
Un lot, composé de trois petits pots antiques en pierre, un pot de grès émaillé, une lampe à huile en pierre et une statue finement sculptée de deux chiens de Fo. Nous ajoutons quelques pendentifs avec des minéraux.No longer availableDim. h: 4,5 - 10,5 cmEstimate: € 40/60 -
#53
Een paar vaasjes van verguld Brussels porselein met handgeschilderde meerkleurige decors. Eén met schilfer aan de hoek van de basis.
Paire de vases en porcelaine de Bruxelles dorés à décors multicolores peints à la main. L'un avec éclat au coin de la base.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 120/200 -
#427
“Liggend naakt”. Een ingekaderd kunstwerk in cloisonnétechniek. In doos.
Nu couché. Une œuvre d'art encadrée en technique cloisonnée. En boîte.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#603
Een gebeeldhouwde houten Boeddha.
Un Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#590Goebel, Germany
Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks “Weihnacht”. Onderaan gemerkt. No. 13887-76; 4204314 & 4611217.
Trois figurines en porcelaine multicolore de la série Weihnacht. Marquées en bas. N° 13887-76 ; 4204314 & 4611217.No longer availableDim. h: 19 & 15 cmEstimate: € 30/40 -
#523
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø 50 cmEstimate: € 200/240 -
#167
Een breed palissanderhouten buffet met zes deuren en centraal vijf laden. Periode art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Un large buffet en palissandre à six portes et cinq tiroirs centraux. Epoque Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableDim. 91 x 350 x 60 cmEstimate: € 300/500 -
#387
“Vrouw met ganzen”. Een beeldje van gesculpteerd hout. Chinees werk. Bijgevoegd een gestoken houten wandversiering.
Femme aux oies. Une figurine en bois sculpté. Travail chinois. On ajoute une décoration murale en bois sculpté.No longer availableDim. h: 26 & 51 cmEstimate: € 50/70 -
#195
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,75 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de deux diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'un saphir central de +- 0,75 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 400/450 -
#379
“Liège”. Een ingekaderde kaart.
Liège. Une carte encadrée.No longer availableDim. 14,5 x 18 cmEstimate: € 60/100