#96Een modern salontafeltje met 3 verdiepen en draaibaar topblad.
A modern coffee table with 3 levels and a swiveling top.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een Aziatisch gesculpteerd houten masker.
#189Een lot van vijf kleine wollen karpetten, Mori, Perzisch en mechanisch.
#29Een Italiaans porseleinen juwelenkistje in Capodimonte-stijl.
An Italian porcelain jewelry casket in Capodimonte style.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#198Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#99Een Royal Holland Pewter karaf in gekleurd glas en tinnen laag. Onderaan gemerkt.
#261Een vintage glazen karafje met bloemdecor in tin, onderaan onleesbaar gesigneerd.
A vintage glass decanter with flower decoration in tin, signed illegibly at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 15 / 20 -
#243Elf verschillende apothekerspotten waarvan twee witte.
#35Een lot van twee bordjes en twee langwerpige schaaltjes, gemerkt Rouen.
A lot of two plates and two oblong dishes, marked Rouen.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21 cmEstimate: € 20 / 30