Other lots by Regina, Gouda
-
#128Regina, GoudaEen gevarieerd lot Gouds plateel, bestaande uit een schotel, een siervaas, een deksevaas, een dekesldoosje, twee kannetjes, een vaas en een schaaltje met oor. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 37 cm -
#113Regina, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee verschillende asbakken, een aperitiefschaal en twee kleine kannetjes.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 8 - 28 cm -
#86Regina, GoudaEen art deco vaasje van mat plateel, versierd met een meerkleurig decor ‘Loando’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#93Regina, GoudaEen een vaas, een dekselvaas, een bonbonière en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Van Eyck’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 38 cm -
#85Regina, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een schaaltje, een schaaltje op voet, een oorvaas en een jeneverkruikje. Respectievelijke decors ‘Kastor’, ‘Lotus’, ‘Majoli’ & ‘Lima’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 23 cm; Ø: 19 cm -
#18Regina, GoudaEen lot meerkleurig plateel met decor ‘Roasaria’, bestaande uit een kruik met stop en een bolle pot op drie pootjes. Beide gemerkt onderaan. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 13 cm -
#16Regina, GoudaEen lot meerkleurig plateel met decor ‘Kandia’, bestaande uit een kruikje (zonder stop), een asbak met luciferhouder en een potje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cm -
#17Regina, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een lage vaas, een vaas op voet, een tazza en twee verschillende schenkkannetjes. Verschillende decors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 25 cm -
#8Regina, GoudaEen klein kannetje van glansplateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Decorateursmonogram ‘MDB’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#7Regina, GoudaEen art nouveau sierjardinière van glansplateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 35 cmEstimate: € 80 / 100
Similar lots by type
-
#129Royal Zuid-Holland, GoudaEen bolle vaas van meerkleurig plateel met decor ‘Tessel’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#136Flora, GoudaEen lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
#137Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12, 18 & 22 cm -
#122Royal Zuid-Holland, GoudaTwee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#135Cérmique MontoiseDrie verschillende art deco vaasjes van Bergens aardewerk met meerkleurige vlakkendecors van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17, 21 & 23 cm -
#142Ivora, GoudaEen inktpot en een luciferhouder van meerkleurig plateel, waarbij de tweede in opdracht van de “Fabriques Belges d’Allumettes, Bruxelles”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 & 12 cm -
#130Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
No longer availableOnline only -
#126Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot van zes schotels van Gouds plateel met meerkleurig decors, waarbij één met geajoureerde rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 - 32 cm -
#120Royal Zuid-Holland, GoudaTwee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm -
#138Céramique MontoiseEen lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm -
#145Flora, GoudaEen lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#125Koninklijke Goedewaagen, GoudaEen gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 x 10 cm -
#143Een bol sierkruikje en een plat siervaasje van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 15 cm -
#132Céramique MontoiseDrie aardewerken vazen met meerkleurige decors van A. Dubois, waarbij twee met reigers en bloesems en één met een vogel op een tak. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 33 cm -
#141Royal Zuid-HollandEen sierkruik van meerkleurig plateel met decor ‘Belly’. Onderaan gemerkt. Jaarsymbool 1928.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm -
#131Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
No longer availableOnline only -
#139Royal Zuid-Holland, GoudaDrie bolle kruiken van meerkleurig plateel met decors ‘Sonna’, ‘Belly’ & ‘Emanuel’. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#123Koninklijke Goedewaagen, GoudaEen vaas, een sierkannetje en een Franstalig naambordje van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 30 cm, Ø: 19 cm -
#140Royal Zuid-Holland, GoudaEen grote bolle sierkruik met meerkleurig decor ‘beek’. Omstreeks 1920.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#134Céramique MontoiseEen bolle vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van een draak naar ontwerp van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#124Koninklijke GoedawaagenEen lot aardewerk, bestaande uit twee vierkante dekselvaasjes, een ovaal vaasje, een sierkannetje, een bierpul en een vintage designvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 21 cm -
#144Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardwerk, bestaande uit vier sierkannetjes, een schoteltje en een jenevervaatje met zes borreltjes (zonder dop en kraantje). Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cm -
#127Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kommetjes, drie kannetjes, een dekseldoosje en een suikerpot. Onderaan gemerkt. Eén kommetje met barst.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 17 cm -
#133Céramique MontoiseTwee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 36 cm
Other lots in this auction
-
#103Flora, GoudaEen lot aardewerk, bestaande uit een vaas, een bonbonnière met decor ‘Ora’, een bolle kruik en een sierbord met decor ‘Nova’, telkens op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 21 cm -
#54Royal Zuid-HollandEen kan en een vaas van Gouds glansplateel, versierd met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 22 cm -
#22Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardewerk, bestaande drie siervazen en een platte sierkruik. Tijdperk Art nouveau & Art deco. Allen gemerkt onderaan. Lichte glazuurslijtage aan de kruik.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#1Royal Zuid-Holland, GoudaTwee vaasjes van Gouds aardewerk, versierd met een meerkleurig decor met hoogglanzend glazuur. Decor 380. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 & 19,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#112Royal Zuid-Holland, GoudaEen kraagvaas en een buikvaas van meerkleurig aardewerk van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cm -
#36Royal Zuid-HollandEen vaasje en een kannetje van meerkleurig Gouds plateel met respectievelijke decors ‘Beek’ & ‘Tiny’. Jaren ‘20. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#74Royal Zuid-HollandEen vaasvormige lampvoet van mat plateel met een meerkleurig decor van zwaluwen. Decorateursmonogram ‘AdK’ Onderaan gemerkt. 1920. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Céramique MontoiseEen vaas en een lmapvoet van meerkleurig aardewerk, versierd met een art deco decor van Antoine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cm -
#49Ivora, GoudaEen lage vaas, een halsvaas en een diepe schotel van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Mat - 23’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 29 cm; Ø: 24 cm -
#97Royal Zuid-HollandEen lot meerkleurig Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een theepot, zes kleine schaaltjes, een vaas met reliëfdecor van sinaasappels, een vaasje in de stijl van Limoges, een plat siervaasje en een schenkkan. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 22 cm -
#61Royal Zuid-HollandEen tabakspot en een asbak met luciferdoosjeshouder van meerkleurig plateel met mat glazuur. Respectievelijke decors ‘Penseo’ & ‘Corona’. Gaaf. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 & 15 cm -
#66Royal Zuid-HollandEen lot plateel, bestaande uit een bolle vaas, een kannetje, een mandje en een diepe sierschotel met resp. decors ‘Buenos’, ‘Juan’, ‘Majoma’ & ‘Anette’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 15 cm; Ø:30 cm

