Een Etrusco Corinthische Oenochoé. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Provenance: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
Dim. h 28 cm
SKU: 1712240148.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #148
Estimate: € 600 / 800

  • #502

    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #479

    Een tweeloops geweer - A Marseille. 11-Gauge. Midden tot laat 19e eeuw.

    A double-barreled gun - A Marseille. 11-Gauge. Mid to late 19th century.
    Dim. L: 120cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #633

    Een blackware keramieken karaf met schenktuit, Peru. Vermoedelijk precolumbiaanse replica, 20e eeuw.

    A blackware ceramic carafe with a spout, Peru. Presumably a pre-Columbian replica, 20th century.
    Dim. 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557
    Wiskemann

    Een verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.
    Dim. 21cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #374
    Roméo Dumouolin

    “Leçons de catéchisme” Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Vochtplekken.

    "Lessons of catechism" Color etching on paper. Signed outside the plate. Water stains.
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een voorstelling van een Bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.

    A representation of a bodhisattva on an elephant made of patinated solid bronze. Indian work.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met dubbele schenktuit, Peru. Gaatje in de buik.

    A Pre-Columbian Chimu blackware ceramic jug with double spout, Peru. Small hole in the body.
    Dim. 18 x 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #48
    Selmer

    Een dwarsfluit van verzilverd metaal, Bundy, Selmer, U.S.A.

    A silver-plated metal transverse flute, Bundy, Selmer, U.S.A.
    Dim. l 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #217

    Een verzamelalbum met 155-tal munten, waaronder enkele zilveren, met hoofdzakelijk Belgische en Franse origine, 19e-20e eeuw.

    A collection album with around 155 coins, including some silver ones, mainly of Belgian and French origin, 19th-20th century.
    Estimate: € 100 / 200
  • #229

    Een vaas op piedouche van porselein, rijkelijk verguld en versierd met Napoleontische scènes. Oren in de vorm van odalisken.

    A porcelain vase on a pedestal, richly gilt and decorated with Napoleonic scenes. Handles shaped like odalisques.
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #323

    Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.

    A large copper kettle with handle on legs, modeled after an antique design.n
    Dim. h 32 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00