Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
Vetters

Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.

Une gravure. Signée et numérotée 6/10 à l'extérieur de la planche.
Online only
Dim. 34 x 44 cm
SKU: 2410220247.
Auction day: 24 October 2022 22:00
Catalogue #247
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #89

    “Man met hoed”. Een beeldhouwwerk.

    "L'homme au chapeau". Une sculpture.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #178

    Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.

    Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dommages mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 - 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #211

    Een reproductie in kader achter glas.

    Une reproduction dans un cadre sous verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 (46 x 56) cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #58

    Een glazen coupe met rode motieven.

    Coupe en verre à motifs rouges.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #231

    Een reeks van vier ingekaderde aardewerken tegels met de vier seizoenen als thema.

    Un ensemble de quatre carreaux de faïence encadrés ayant pour thème les quatre saisons.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #41
    Val Saint Lambert

    Twee zeshoekige asbakken van geslepen kleurloos kristal, beide met stamper. Gemerkt onderaan. Eén met kleine schilfer aan de binnenrand.

    Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore taillé, tous deux avec pilon. Marqué en bas. Une avec petit éclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 12 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #99

    “Adelaar en slang”. Een gesculpteerd houten beeld. Afrikaans werk.

    "Aigle et Serpent". Une statue en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #2
    Larucci, Italy

    Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.

    Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #199
    Goebel, germany

    “Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.

    "Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #123

    “Ambachtslieden”. Een houtsnede.

    "Artisans". Une gravure sur bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 9 cm x 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #177

    Een lot bestaande uit een woestijnroos, een kwartsformatie en twee stukkel koraal.

    Lot composé d'une rose du désert, d'une formation de quartz et de deux morceaux de corail.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #166

    “Terugkeer van Don Quichotte”. Kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd, 75/100.

    "Le retour de Don Quichotte". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée, 75/100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 62 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only – 24 Oktober 2022

Op Maandag 24 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday October 24th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 October 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More