#190“Koningin Isabella”. Een ronde koperen plaquette.
#59Baken“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
#81G. Hauman“Het circus”. Olieverf op doek”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Le cirque". Huile sur toile". Signée et datée 1977.No longer availableOnline onlyDim. 102 x 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#203Een print op papier met paard en hooiwagen
A print on paper with horse and hay wagonNo longer availableOnline only -
#25Louis Leijs“Voorzight eene Vitrin”. Een technische tekening uit 1911.
#31L. Pulmans“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme.” Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#73A. Polfliet“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#117Everaerts“Zicht van op de kade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Vue du quai". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#79R. De Coster“Zittende jonge vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Jeune femme assise". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#153F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70 / 100