Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Europees enkelloops percussiegeweer. Diverse inscripties, 19e eeuw.
Een Europees enkelloops percussiegeweer. Diverse inscripties, 19e eeuw.

Een Europees enkelloops percussiegeweer. Diverse inscripties, 19e eeuw.

A European single-barrel percussion gun. Various inscriptions, 19th century.
Dim. 112 cm
SKU: 2708240231.
Categories: Hout, ijzer, wapens, XIXe eeuw.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #231
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #559

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    A Persian Kulah Khud helmet decorated with a damask and chiselled decoration. On top of the convex helmet a quadrangular point and two aigrette holders and a chain mail at the back. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #569
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    “Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.

    "Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".
    No longer available
    Dim. 67 x 97 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #608

    Een langwerpige hallantaarn in metaal en geslepen glas. 2 ruitjes zijn gebarsten.

    An elongated hall lantern in metal and cut glass. 2 panes are cracked.
    No longer available
    Dim. h 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249

    Een mitrailleurstand van een Vickers machinegeweer, WOI, Engels. Verstelbaar in hoogte.

    A machine gun stand for a Vickers machine gun, WWI, English. Adjustable in height.
    No longer available
    Dim. 60x65x130 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #258
    Maurice Bonami

    Een set van 2 grote houten vazen door Maurice Bonami uit het midden van vorige eeuw. Vertonen barstjes en geloste naden, de kleinste vaas is aan de kraag gelijmd.

    A set of 2 large wooden vases by Maurice Bonami from the middle of the previous century. Show cracks and loose seams, the smaller vase is glued at the collar.
    No longer available
    Dim. h 97 en h 73 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #235

    Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren.

    An English Georgian mahogany breakfront bookcase in 2 parts with 4 glazed doors, 4 drawers, and 4 doors.
    No longer available
    Dim. 200x45x205 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #262

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #255
    Mattheo Grassi

    Een set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.

    A set of 6 designer chairs, model MG5 by Mattheo Grassi, circa 1985. One support brace at the bottom missing.
    No longer available
    Dim. 79 x 6+0 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #615

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #176

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #621

    Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.

    A veneered square oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 35 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #253

    Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.

    A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.
    No longer available
    Dim. 45,5 & 42,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #549

    Een gesculpteerd houten armstoel met dubbele klauwpoten en gestoffeerde zitting met floraal decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A carved wooden armchair with double claw feet and upholstered seat with floral decoration. Louis XIII style. X-shaped cross brace at the bottom.
    No longer available
    Dim. 119 x 67 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #244
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331". A set of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #605
    Lammhults Quickly

    Een set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijpassende trolley.

    A set of 5 design laminated birch wood folding tables with chrome legs, on accompanying trolley.
    No longer available
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #509
    Hager Wiesner

    Een lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.

    A set of 6 stacking chairs with chromed metal frame, upholstered seat, and wooden armrests. Marked.
    No longer available
    Dim. 81 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535
    Favaretto & Partners Estel

    “Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.

    "Model Podium". A pair of leather design armchairs with half-moon shape and split back. Designed by Favaretto & Partners for Estel.
    No longer available
    Dim. 79 x 56 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #224

    Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Decor naar Moreau.

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    No longer available
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #622

    Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.

    A veneered oak TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 35 x 200 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #275

    Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerde delen.

    A solid oak table with sculpted parts.
    No longer available
    Dim. 75 x 135 x 95 cm
    Estimate: € 50 / 75

Other lots in this auction

  • #441
    Imperial Jingdezhen Porcelain

    Een lot van 11 vintage Chinees porseleinen sierborden in doos. Diverse ontwerpen en thema’s door Pao-Chai, Yuan Chun & Hsi-Feng, gemerkt Imperial Jingdezhen Porcelain.

    A lot of 11 vintage Chinese decorative plates in a box. Various designs and themes by Pao-Chai, Yuan Chun & Hsi-Feng, marked Imperial Jingdezhen Porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #332

    “Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Poultry". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #455

    Een grote aardewerken sierschotel met meerkleurig figuratief, geometrisch decor. Aan de rand vermoedelijk gesigneerd “E Vervliet” en gedateerd 1889.

    A large earthenware decorative plate with multicolored figurative, geometric decor. Presumably signed "E Vervliet" and dated 1889 along the edge.
    No longer available
    Dim. Ø 52 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #416

    Een handgeknoopt tapijt, overwegend blauw en roze kleuren.

    A hand-knotted rug, predominantly blue and pink colors.
    No longer available
    Dim. 290 x 206 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121

    Een Mesopotamisch-Sumerisch kleitablet met spijkerschrift inscriptie op voor en achterzijde. Vermoedelijk Ur III-periode, ca. 100 v.Chr.

    A Mesopotamian-Sumerian clay tablet with cuneiform inscription on front and back. Likely from the Ur III period, ca. 100 BCE.
    No longer available
    Dim. 1,5 x 5 x 4,5cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #172
    Daniel Boucherie

    “Republic F84G Thunderjet”, airbrush op schilderspaneel, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.

    "Republic F84G Thunderjet", airbrush on painter's panel, signed 'Daniel Boucherie'.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #528

    Een paar grijze cassoletten van geaderd marmer met verguld bronsbeslag en dennenappel bovenaan.

    A pair of gray cassolettes made of veined marble with gilded bronze fittings and pinecone finials on top.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #187

    Een Franse rapier degen, inscriptie aan de kling. Eind 19e eeuw.

    A French rapier sword, inscription on the blade. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #229

    Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.

    A pair of stained mirrors with baroque frames.
    No longer available
    Dim. 77 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #709

    Een set van 2 lampenvoeten in messing met Chinese aardewerken beelden. Schade aan de handen.

    A set of 2 brass lamp bases with Chinese terracotta figures. Damage to the hands.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404

    Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.

    A polychrome statue of a noblewoman from antiquity. Plaster with a wood structure.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.

    An 18 karat yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 3,82 g
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More