Other lots in this auction
-
#200Een staande lamp, messing voet en ecru stoffen kap.
A floor lamp, brass base with an ecru fabric shade.No longer availableOnline onlyDim. h 128 cm (met kap)Estimate: € 40 / 60 -
#112Koffieservies ‘tete a tete’. Rosenthal, CHIPPENDALE decor.
Coffee set 'tete a tete'. Rosenthal, CHIPPENDALE design.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#166WiskemannKristallen karaf met stop en verzilverde kraag, gemerkt W+. Kleine schilfer aan de onderrand.
Crystal decanter with stopper and silver plated collar, marked W+. Small chip on the bottom edge.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#125Don Quixote en Sancho Panza. Reproductie naar het werk van Honore Daumier. Uitgegeven door Enourmous Art.
Don Quixote and Sancho Panza. Reproduction of the work by Honore Daumier. Published by Enourmous Art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#128‘Havenzicht’. Aquarel, onleesbaar getekend.
‘Harbor View’. Watercolor, signed illegibly.No longer availableOnline onlyDim. 42/32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#278E.S. GermanyEen porseleinen vaas in kobalt blauw met een decor in goudverf en een romantische afbeelding gemerkt E.S. Germany.
A porcelain vase in cobalt blue with a gold paint decoration and a romantic image marked E.S. Germany.No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#122G.A. Luyckx‘De arenraapsters’, olieverf op doek. Getekend G.A. Luyckx. In goudkleurig barok kader.
'The sand gatherers', oil on canvas. Signed G.A. Luyckx. In a gold-colored baroque frame.No longer availableOnline onlyDim. 27/42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#76Een engeltje in kunststof, dwarsfluit manco.
A plastic angel, flute missing.No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 10 / 20 -
#130‘De zijk-ant van Meerderman’. Een grote ets met een sociaal ecologisch thema, niet genummerd en onleesbaar gesigneerd.
'De zijk-ant van Meerderman'. A large etching with a social ecological theme, not numbered and signed illegibly.No longer availableOnline onlyDim. 49/71 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69Nimy - AMC - ...Een lot van 3 geglazuurd aandewerken stukken bestaande uit een cache-pot van Nimy en 2 tabakspotten waarvan 1 met deksel manco. En één handvat geplakt.
A lot of 3 glazed earthenware pieces consisting of a Nimy cache pot and 2 tobacco jars, one missing its lid. One handle repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#212Een gevarieerd lot strips (Jommeke, Luitenant Blueberry, XIII, Bob et Bobette, Rode Ridder, enz.)
Un lot varié de BD (Jommeke, Lieutenant Blueberry, XIII, Bob et Bobette, Rode Ridder, etc.)No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#151Louis PeetersPeriod: 1887 - 1964“Molen bij Leiden”, een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat L. Peeters.
"Windmill near Leiden", an etching on paper, signed outside the plate L. Peeters.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 19.5 cmEstimate: € 20 / 30

