#589Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose with figurative scene in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 45 x Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#483Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
A Chinese porcelain vase with a famille noire decoration of characters in an interior. At the bottom, the Kangxi dynasty mark in two concentric circles in underglaze black.No longer availableDim. 49 x Ø 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#157Hergé“L’oreille Cassée”, Tintin, HC, A18, 1942, Wit/Zwart met enkele kleurpagina’s. Naam geschreven binnenin, stempel op de achterkant, enkele scheurtjes en een hoekje ontbreekt.
"The Broken Ear", Tintin, HC, A18, 1942, Black/White with some color pages. Name written inside, stamp on the back, some tears and a missing corner.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#688Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
An octagonal blue and white porcelain bowl. Chinese work. Marked on the bottom. Some flakes. 19th century.No longer availableDim. 30 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#145Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#649Bree BelgiumEen rood aardewerken vaas en asbak. Onderaan gemerkt.
A red earthenware vase and ashtray. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20, Ø 8 cm & 35 x 11 cEstimate: € 40 / 60 -
#101Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.
A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#612“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#547Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.
A lot consisting of a bonbonnière and vase in rose and orange satin glass.No longer availableDim. h 32 & 12 cmEstimate: € 50 / 60