#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#90
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet centrale briljant 0,27 ct. HSI2
#590
Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.
An 18 karat white gold woven necklace. -
#300
#10
#683
Een Duitse Luftwaffe tinnen waterkan gedateerd 1939.
A German Luftwaffe tin water jug dated 1939. -
#267
Een houten gesculpteerd vide-poche met zilveren beeldje van een eekhoorn met eikel in de pootjes. Beeldje gemerkt 800‰. +/- 200g.
#60
An 18 kt white and rose gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 1 ct. -
#86
Een antieke massief grenen tafel met uitschuifbaar blad met verborgen vak.
An antique solid pine table with extendable leaf with hidden compartment. -
#391Georg Grötsch GmbH
#174Leopold MullerPeriod: 1879-1961
“Lanschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
#338Wiskemann
An Art Deco coffee and tea set in silver-plated metal on a tray, marked Wiskemann.