#127Dodo Arslan Terzani“I Lucci Argentati”. Een paar moderne design wandarmaturen uit geborsteld nikkel. Ontwerp door Dodo Arslan voor Terzani, Italië.
"I Lucci Argentati". A pair of modern design wall sconces in brushed nickel. Designed by Dodo Arslan for Terzani, Italy.No longer availableDim. 15 x 87 x 14 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#295Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
#275Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
#337Een fin de siècle postzegelalbum met indexering en sjablonen. Gedeeltelijk ingevuld met postzegels. En een omslag met losse zegels.
A fin de siècle stamp album with indexing and templates. Partially filled with stamps. Includes a cover with loose stamps.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#46Ethan AllenEen paarsgeschilderd sideboard model ‘Radius’ - Genummerd 12 9401 222 - 120695.
A purple-painted sideboard model 'Radius' - Numbered 12 9401 222 - 120695.No longer availableDim. 137 x 40 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Een massief houten gesculpteerde piëdestal met marmeren blad.
A solid wood carved pedestal table with marble top.No longer availableDim. h 83.5 x Ø 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#404Oekraïens icoon met moeder en kind. Refererende naar de relieken van Ponchaev. 19de eeuws.
Ukrainian icon depicting mother and child. Referring to the relics of Ponchaev. 19th century.No longer availableDim. 28,5 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#610Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#141Een gepatineerd bronzen schrijfstel en inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen.No longer availableDim. 14 x 42 cmEstimate: € 220 / 280