#379Val Saint LambertEen vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 23 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#663Een comtoise klok in Dinanterie, circa 1980.
A Comtoise clock in Dinanterie style, circa 1980.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#577StarluxEen lot van 15 loden Napoleontische soldaatjes, bestaande uit 13 Cavaleristen en 2 Infanteristen. Gemerkt Starlux.
A lot of 15 lead Napoleonic soldiers, consisting of 13 cavalrymen and 2 infantrymen. Marked Starlux.No longer availableDim. 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#680WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#488Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#337Een fin de siècle postzegelalbum met indexering en sjablonen. Gedeeltelijk ingevuld met postzegels. En een omslag met losse zegels.
A fin de siècle stamp album with indexing and templates. Partially filled with stamps. Includes a cover with loose stamps.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#446Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
#391Georg Grötsch GmbH“Cruise Racer”. Een vintage speelgoed racebaan; GGN Grand Prix Set AVUS Nr. 3200. Door Georg Grötsch GmbH.
"Cruise Racer". A vintage toy race track; GGN Grand Prix Set AVUS No. 3200. By Georg Grötsch GmbH.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#510Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a central sapphire of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#251Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.
A cut crystal vase with bordeaux accents. Signature at the bottom.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 80 / 110