#407Een paar koperen kandelaars, eind 19e eeuw.
A pair of copper candlesticks, late 19th century.No longer availableDim. 28 x Ø 11,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places.No longer availableDim. 182 x 138 cmEstimate: € 600 / 800 -
#588Glashütte LimburgEen vintage plafonnière van glas en koper, jaren ‘70.
A vintage ceiling light of glass and copper, from the 1970s.No longer availableDim. h 25 cm Ø 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#203Eric Solé Artemide Milano“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#171Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.
A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 41,5 x Ø 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#150Een 18 karaats geelgouden armband.
An 18 carat yellow gold bracelet.No longer availableDim. 38,25 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#647Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met geometrisch geslepen patroon en groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A crystal Val Saint Lambert vase with a geometric cut pattern and green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 22,5 x Ø 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#132A. De Loof“Zittend naakt.” Pastel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1933
"Sitting nude." Pastel on paper. Signed. Dated 1933.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 300 / 400 -
#184Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
#62M. Maggi“Riviera di Povente”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M Maggi.
"Riviera di Povente”, a painting, oil on canvas, signed M Maggi.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253WiskemannEen Wiskemann koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, bestaande uit thee-en koffiekan, melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt. Bijgevoegd thee-en koffiekan en doosje uit andere serie.
A Wiskemann coffee and tea set in silver-plated metal on tray, consisting of teapot, coffee pot, creamer, and sugar bowl, marked on the bottom. Included are a teapot, coffee pot, and box from another series.No longer availableEstimate: € 100 / 150