Similar lots by type
-
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#268Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#149Maria Innocentia HummelEen lot van 3 Hummeltjes met schade:-”Goose Girl”, 47/0, TMK1, 1935-1949, U.S. Zone.-”Little Fiddler”, 99/0, TMK2, 1950-1955.-”Apple Tree Girl”, 141/3/0, TMK2, 1950-1955.
lot of 3 Hummels with damage: -”Goose Girl”, 47/0, TMK1, 1935-1949, US Zone. -"Little Fiddler", 99/0, TMK2, 1950-1955. -"Apple Tree Girl", 141/3/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#274Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#191Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
A coffee table with lion's feet and small veneer damage on the top.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 79 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
#272Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#213Helga VerlindenTwee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#270Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#259Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#209Helga VerlindenEen fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#228charlotte LynggaardEen licht bruin lederen halssnoer en één van koord. Wevoegen er een Black Vice slavenarmband aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
A Hummel Madonna, 46/1.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#235Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#279Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#217Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#277Dyberg KernTwee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#152Een geglazuurde aardewerken vaas.
A glazed earthenware vase.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø18cmEstimate: € 25 / 50 -
#218Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#278RynaEen fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#211Helga VerlindenEen fantasie halssnoer bezet met zwarte schijfjes en bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#264Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#101Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.
Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#27MuranoEen Murano clown.
A Murano clown.No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#7Een polychrome dekselvaas met enkele haarlijnscheurtjes in de rand .
A polychrome lidded vase with some hairline cracks in the rim.No longer availableOnline onlyDim. 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
Madonna with child. A plaster statue. Feet broken off.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
A covered vase of Satsuma porcelain with floral decoration.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 45 -
#288Een goudkleurig abstract sculptuur. Verfschade.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#220KashmirHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 92 cmEstimate: € 35 / 50 -
#26Een paar Indonesisch houtgesculptuurde muurlepel en vork. Schade aan vork gedeelte.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35 -
#245Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120

