Similar lots by type
-
#278Ryna
Een fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#211Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met zwarte schijfjes en bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#149Maria Innocentia Hummel
Een lot van 3 Hummeltjes met schade:-”Goose Girl”, 47/0, TMK1, 1935-1949, U.S. Zone.-”Little Fiddler”, 99/0, TMK2, 1950-1955.-”Apple Tree Girl”, 141/3/0, TMK2, 1950-1955.
lot of 3 Hummels with damage: -”Goose Girl”, 47/0, TMK1, 1935-1949, US Zone. -"Little Fiddler", 99/0, TMK2, 1950-1955. -"Apple Tree Girl", 141/3/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 14.5 cmEstimate: € 50/80 -
#217
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#279Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#152
Een geglazuurde aardewerken vaas.
A glazed earthenware vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 23 x Ø18cmEstimate: € 25/50 -
#270Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#244
Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 30/50 -
#273Dyberg Kern
Een fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#277Dyberg Kern
Twee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 50/70 -
#234
Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#151Maria Innocentia Hummel
Een Hummel Madonna, 46/1.
A Hummel Madonna, 46/1.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 30 cmEstimate: € 30/40 -
#213Helga Verlinden
Twee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#218
Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#272Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#209Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 30/50 -
#260
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#247
Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 12,87 gEstimate: € 20/30 -
#235
Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#228charlotte Lynggaard
Een licht bruin lederen halssnoer en één van koord. Wevoegen er een Black Vice slavenarmband aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#259
Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#274Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#191
Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
A coffee table with lion's feet and small veneer damage on the top.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 79 x 54 cmEstimate: € 60/90 -
#268
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#188
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#93
Een lot van 2 bekers Kuifje gemerkt Hergé-Lombard plus een kaartspel en 1 auto TIN TIN gemerkt Moulinsart .
A lot of 2 cups of Tintin marked Hergé-Lombard plus a deck of cards and 1 car TIN TIN marked Moulinsart.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 4540/50 -
#173
Een set van 2 hangvaasjes met een engeltje, achteraan gemerkt Dresden.
A set of 2 hanging vases with an angel, marked Dresden on the back.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 20 cmEstimate: € 20/25 -
#168
Een kristallen vaas uit de sixties.
A crystal vase from the sixties.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h 21 cmEstimate: € 30/40 -
#135Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 45/55 -
#215
“Visser bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Fisherman by Night". A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 59 x 46cmEstimate: € 35/45 -
#253
Een set van 3 Japanse Imari vazen met kleine bakfoutjes en een haarlijnscheurtje in de bodem .
A set of 3 Japanese Imari vases with small firing flaws and a hairline crack in the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 30 cmEstimate: € 30/50 -
#37
Twee verschillende Japanse vazen van opaal met waterlelies op sokkel.
Two different Japanese opal vases with water lilies on a pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/30 -
#231Hamadan
Handgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 95 x 60 cmEstimate: € 35/45 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#3
Een blauwe asbak van geslepen kristal en een groen vaasje VSL. Beschadigingen aan de rand.
A blue ashtray of cut crystal and a green VSL vase. Edge damage.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 20 cm, Ø 22 cmEstimate: € 35/45