#185Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#213Een fijn gesneden ivoren Corpus Christi.
Un Corpus Christi en ivoire finement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#377Een gesculpteerd houten handvat met twee personages.
#433“Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeld.
#372“One Dollar Bill”. Toegeschreven aan Andy Warhol.
#311Gallia (Christofle)Een witmetalen koffie- en theestel. Onderaan gemerkt. Dienblad bijgevoegd.
#475Een witgepatineerde metalen kuipfauteuil.
Un fauteuil baquet en métal patiné blanc.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100 / 150 -
#615Goebel, Germany“Das Geheimnis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 196/0. Onderaan gemerkt.
#217Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, waarbij één van zamak, één van tin, één van gepolychromeerd metaal/ kunststof, één smeedijzeren en één gebeeldhouwd houten.
Un lot de cinq crucifix différents, un en alliage de zinc, un en étain, un en métal polychrome/plastique, un en fer forgé et un en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Nature morte. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 74 cmEstimate: € 260 / 320