Other lots in this auction
-
#378
Een paar zwartgeglazuurde porseleinen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine émaillée noire.No longer availableDim. h: 58 cm (met kap)Estimate: € 100/120 -
#468A.J. Sterckema
“Wierookbrander van jadeïet op houten sokkel.” Chinees werk.
Brûle-encens en jadéite sur socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200/300 -
#180
Een handgemaakte 18 K geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en in cabochon geslepen kleurstenen.
Broche faite à la main en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de pierres de couleur taillées en cabuchon.No longer availableDim. 20 gEstimate: € 800/900 -
#642
“Abtracte vlakkencompositie”. Een lithografie. Gesigneerd.
Composition de surface abstraite. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 90/120 -
#262Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960
“Scheldepromenade aan het Steenplein te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Promenade de l'Escaut à la Steenplein à Anvers. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#158
Een paar plaasteren en stenen beelden in de vorm van schrijvers. Enkele beschadigingen.
Une paire de plâtres et gravures sur pierre en forme de scribes. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300/500 -
#272
“Landweg met bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Route de campagne avec arbres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 37,5 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#502
Twee paar rechthoekige porseleinen menuhouders, twee met een naïeve voorstelling van een pannenkoekenbakker, de twee andere met een bloemenguirlande . Omstreeks 1900.
Deux paires de porte-menus rectangulaires en porcelaine, deux avec une représentation naïve d'un boulanger de crêpes, les deux autres avec une guirlande florale. Vers 1900.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#428
Een antiek houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.
Une statue d'ancêtre antique en bois. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 150/200 -
#432
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue du port. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#79Tony Goosens
“Zuiderdokken 1941”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Zuiderdokken 1941. Un dessin sur papier. Signé et daté.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#607
Een ronde bronzen plaquette met voorstelling van het hoofd van Christus met de doornkroon. Achteraan gesigneerd ‘S. Norca’.
Une plaque ronde en bronze représentant la tête du Christ avec la couronne d'épines. Signée 'S. Norca' au dos.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/80