#497Set van 4 messingen scheepslampen.
Set of 4 brass ship lamps.No longer availableDim. Hoogte 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.38 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 750 / 850 -
#51Een paar 19e eeuwse zilveren sauskommen in Lodewijk XV-stijl. Keuren met gestileerde lelie. 665 g.
#352Pierre Marie HeijmansPeriod: 1961‘Landschapje’. Art brut, olieverf op doek. Getekend en gedateerd, ‘61.
#65Een hoekvitrine naar Engels voorbeeld. Dubbelgebogen front.
A corner display cabinet in the English style. Double-curved front.No longer availableDim. H. 203 cmEstimate: € 100 / 180 -
#260Twee amethisten, emerald slijp van +- 3,63 ct.
Two amethysts, emerald cut of approximately 3.63 ct.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#372Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Landschapje met boerderijen en dode bomen” en “Havenzicht in dreigende tonen”. Olieverf op paneel. Getekend.
"Landscape with farms and dead trees" and "Harbor view in threatening tones." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 42/38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264Rik Mulders‘Sneeuwlandschap met kerkje’. Olie op doek, getekend.
'Snowscape with Church'. Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50/60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#31Grote schaal in Val St. Lambert kristal. Roze en kleurloos. Niet getekend, minieme schilfers
#63Een paar antieke bronzen penkandelaars.
A rectangular mirror with a baroque frame made of various types of wood, decorated with grape clusters.No longer availableDim. 96 x 70 cmEstimate: € 120 / 200