Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.

Une carpette d’Orient en laine nouée main.
Online only
Dim. 150 x 100 cm
SKU: 0104190007.
Category: Tapijt.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #7
Estimate: € 40 / 60

  • #9
    Krachi

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Online only
    Dim. 122 x 83 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #6

    Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.
    Online only
    Dim. 165 x 117 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #11

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    Online only
    Dim. 126 x 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    Twee verschillende karpetten.

    Deux carpettes différentes.
    Online only
    Dim. 34 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.

    Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.
    Online only
    Estimate: € 50 / 60

  • #100

    Zeven boeken uit de reeks “Bestemming...”: Balearen, Madeira, De romantische Rijn, Zwitserland, Normandië & Elzas. Uitgeverij Artis Historia. Jaren ‘90.

    Online only
    Estimate: € 25 / 45
  • #280

    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #61
    Limoges

    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #246
    Piet Jacobs
    Period: °1934

    “Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 60 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #20

    Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #189
    L. Manet

    “Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.

    “Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #168
    Etienne Bosch

    “Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.
    Online only
    Dim. 20 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een stempel met een aantal drukjes.

    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #251

    “La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #208

    Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

    Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
    Online only
    Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227
    Julien Severin

    “Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.

    “Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.
    Online only
    Dim. 24 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00