Other lots in this auction
-
#381Bradford Exchange.Drie borden van veelkleurig Chinees porselein naar antiek voorbeeld. In oorspronkelijke dozen met booklet.
Trois assiettes en porcelaine chinoise multicolore d'après des dessins antiques. Dans des boîtes d'origine avec livret.No longer availableDim. Ø 21,6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#590Een witgouden broche 14 K, bezet met een parel en drie kleine diamantjes, met een gezamenlijk gewicht van 0,06 ct.
Une broche en or blanc 14 carats, sertie d'une perle et de trois petits diamants, d'un poids combiné de 0,06 ct.No longer availableDim. 6,6 gEstimate: € 180 / 200 -
#699Sulac (Lucien Calus)“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Paysage”. Encre sur papier. Signé et daté 1982.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 50 / 100 -
#167Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas.
Un sac à main en cuir marron.No longer availableEstimate: € 240 / 280 -
#99“Drinkebroer”. Ingekaderde reproductie.
Ivrogne . Repro.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 70 / 100 -
#669NadalEen Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.
Un Bouddha en porcelaine espagnole polychromée et dorée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#458Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw decor van wijzen.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu de sages.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592Utagawa Yoshifuji (?)Period: 1828 - 1887“Helden van de Kagoshima-opstand”. Een Japans triptiek, gekleurde houtsnedes op papier. Omstreeks 1877(?).
Heroes of the Kagoshima Rebellion . Triptyque japonais, bois gravés en couleur sur papier. Vers 1877 (?).No longer availableDim. 37 x 25 (x3)Estimate: € 200 / 240 -
#10Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een bolletje, een wit en geelgouden ring en een slotje.
Un pendentif en or jaune 18 carats en forme de boule, une bague en or blanc et jaune et un fermoir.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 180 / 250 -
#68Een gebeeldhouwd houten Christus.
Un Christ en bois sculpté.No longer availableDim. l:80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4651 gouden munt van 1500 colones “Conservation”. Miereneter op verso. Au 900/1000. Costa Rica.
1 pièce d'or de 1500 colones Conservation . Fourmilier au verso. Au 900/1000. Costa Rica.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1400 / 2500 -
#518Een Chinees porseleinen zalfpot met logo van de V.O.C. Onderaan gemerkt.
Un pot de pommade en porcelaine chinoise avec le logo du V.O.C. marqué sur le fond.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 30 / 50

