#402Twee verschillende moderne tekeningen op papier. Beide gemonogrammeerd en resp. Gedateerd ‘70 & 2005.
Deux dessins modernes différents sur papier. Monogrammés et datés respectivement de 70 et 2005.No longer availableDim. 15 x 8 & 10 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#456Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#4001 gouden armband met vijf diverse munten versierd (Albert I, Victoria, Wilhelmina, Victor-Emmanuel, Liberty).
1 bracelet en or orné de cinq pièces différentes (Albert Ier, Victoria, Wilhelmina, Victor-Emmanuel, Liberty).No longer availableDim. 105,30 gEstimate: € 3200 / 3500 -
#608Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
#691Twee documentatieboeken:- “Living marble. Belgian sculptors 1800 - 1930”. Paul Verbraeken. Ed. Artimo. Brussel, 2017. Genummerd exemplaar.- “Azulejos”. Uitgave naar aanleiding van Europalia 1991.
Deux livres de documentation: - Marbre vivant. Sculpteurs belges 1800 - 1930 . Paul Verbraeken. Ed. Artimo. Bruxelles, 2017. Exemplaire numéroté. - Azulejos . Publication pour Europalia 1991.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#497Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#54Een gebeeldhouwd houten sopra porta met ramskop.
#574Sulac (Lucien Calus)“Oud huis”. Olieverf en diverse materialen op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
Maison ancienne . Peinture à l'huile et divers matériaux sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
Nu couché . Technique mixte sur papier. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200 / 300