Other lots in this auction
-
#69Mathilde du Monceau de BergendaelPeriod: 1875 - 1952“Bosdreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Allée dans le bois . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Nightlife”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat. Met begeleidend boek.
Nightlife . Sérigraphie. Signé à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 240 / 280 -
#473Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd. Lichte schade aan de basis.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé. Léger dommage au socle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#607Een bronzen varken met bel. Aziatisch werk.
Un porc en bronze avec cloche. Travail asiatique.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#514Sulac (Lucien Calus)“Oude gevel”. Olieverf en diverse materialen op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1981.
Ancienne façade . Peinture à l'huile et divers matériaux sur panneau. Signé et daté 1981.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#588Een Afrikaans houten masker met wol, droog gras, veren en geitenhoorns.
Un masque africain en bois avec de la laine, de l'herbe sèche, des plumes et des cornes de chèvre.No longer availableDim. l: +/- 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44J. De Deeken“Kustzicht” & “Boszicht”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Vue costière” et “Vue de bois” . Huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 15 x 12 & 11 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#596Een Afrikaanse houten ceremoniële staf. Op metalen voet.
Bâton cérémoniel en bois africaine. Sur base en métal.No longer availableDim. l: 123 cmEstimate: € 120 / 200 -
#270Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 380 / 450 -
#425Een gouden 10 Franse Franc. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.
Une pièce en or de 10 francs français. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 150 / 250 -
#154Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30 / 40

