Other lots in this auction
-
#212
Een gebeeldhouwde en gepatineerde tweezitsbank en een fauteuil in Lodewijk XVI-inspiratie, bekleed met beige fluweel. We voegen er een witgepatineerd bijzettafeltje met gecanneerd blad onder glas aan toe.
Un canapé et fauteuil deux places sculptés et patinés d'inspiration Louis XVI, tapissés de velours beige. Nous avons ajouté une table d'appoint patinée blanche avec plateau canné sous verre.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#612Peeters
“Vechtende hanen”. Olieverf op doek.
Combat de coqs. Huile sur toile.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#105
Art nouveau ring van 18 K wit en geelgoud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Bague Art Nouveau en or blanc et jaune 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 500/600 -
#135
Een armband van zilver, ingelegd met 18 K geelgoud en versierd met Inca-figuren. Peruviaans werk. 925‰.
Un bracelet en argent incrusté d'or jaune 18 carats et décoré de figures incas. Travail péruvien. 925‰.No longer availableDim. 40,30 gEstimate: € 200/300 -
#310
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#684Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/25.
Ancienne ferme. Une eau-forte. Signée et numérotée 10/25.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50/70 -
#146
Een ovale uittrekbare tafel, twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. . Alles met glazen beschermbladen. Periode art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Une table ovale à rallonge, deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. . Le tout avec des plateaux en verre protecteur. Epoque Art Déco. attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableDim. 77 x 220 cmEstimate: € 200/250 -
#349André Laurent
“Les Adieux, gravé d’après le Tableau Original de Ph. Wouwermena (sic), de même grandeur. Philips Wouwermans pinxit.
“Les Adieux, gravé d’après le Tableau Original de Ph. Wouwermena (sic), de même grandeur. Philips Wouwermans pinxit.No longer availableDim. 35 x 43,5 cmEstimate: € 60/100 -
#375Val Saint Lambert
7 gekleurde wijnglaasjes.
7 verres à vin colorés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#484
“Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 80/100 -
#323
“Valkenier”. Een beeld van zamak.
Fauconnier. Une statue de zamak.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 60/100 -
#629
“Stilleven met pijp”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Nature morte à la pipe. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 42 x 45 cmEstimate: € 100/150