#234
#3
Een Zuid-Amerikaanse terracotta kruik.
#180Royal Boch
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Schilfer onderaan de rand van het deksel. Onderaan gemerkt, genummerd 611/H en model 700.
Vase couvert en faïence polychorme. Eclat au couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#244Nicole Halsberghe
“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 1/5 buiten de plaat.
"Portrait". Une lithographie. Signée, datée et numérotée 1/5 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#168
Een groen glazen karaf met vier bijpassende glazen, allen met tinnen monturen.
Une carafe en verre vert avec quatre verres assortis, tous avec des montures en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 11,5 & 26 cmEstimate: € 25/40 -
#185
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 149 x 92 & 160 x 76 cmEstimate: € 15/25 -
#229
Een lot van zes verschillende halssnoeren van gekleurd hout en twee armbanden.
#203
Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.
Une paire de têtes de bélier en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 35/45 -
#52Schwarzenhammer
#48
Een paar fotokaders, waarbij één zilver- en één goudkleurig.
#57
“Paard” & “Tovenaar”. Twee handgemaakte Birmaanse poppen.
#204Fr. Van Houtven
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 54 cmEstimate: € 80/120