Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een flesje eau de toilette en een flesje eud defendue in doosjes.
Niki de Saint Phalle

Een flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.

Une bouteille d'eau de toilette et une bouteille d'”eau défendue” en boîtes.
SKU: 0202210017.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #17
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #606
    Sulac (Lucien Calus)

    “Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Portrait de jeune fille . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 84 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #188
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van okergeel leder en ‘toile de cuir’.

    Un sac à main en cuir jaune ocre et toile de cuir .
    No longer available
    Estimate: € 300 / 320
  • #87

    Een driedelig klokstel van messing en rood geglazuurd aardewerk, bestaande uit een pendule met twee kandelaars.

    Garniture de cheminée trois pièces en laiton et faïence rouge, composée d'une pendule et de deux chandeliers.
    No longer available
    Dim. h: 59 & 64 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #318
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vaasjes en een asbak van geslepen roze en kleurloos kristal. Gemerkt met etiket, maar niet gegraveerd onderaan.

    Deux vases différents et un cendrier en cristal rose taillé et incolore. Marqués avec une étiquette, mais pas gravés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 4, 17 & 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Daum, France

    Een lange siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une longue coupe décorative de cristal incolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. b: 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #312

    Een Setter van bruingepatineerd zamak op grijsgeaderde marmeren sokkel.

    Un chien en zamac brun patiné sur un socle en marbre gris veiné.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #441

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld en een lederen recipiënt met houten hoofd op het deksel.

    Une statue d'ancêtre africain en bois et un récipient en cuir avec une tête en bois sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 44 & 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557

    Een vierhoekig Afrikaans houten masker.

    Un masque en bois africain quadrangulaire.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #196

    Een bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden in de gordel, versierd met verguld bronsbeslag en met marqueterie.

    Bureau de style Louis XV à trois tiroirs en ceinture, décoré de garnitures en bronze doré et marqueterie.
    No longer available
    Dim. 81 x 134 x 73 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #216

    Een robuuste eikenhouten tweedeurskast met ruitvormig lijstwerk op de deuren. Duitsland omstreeks 1800.

    Une armoire robuste à deux portes en chêne avec moulures en diamant sur les portes. Allemagne vers 1800.
    No longer available
    Dim. 190 x 182 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #142
    Jos Martin

    “Kempens landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage de Campine . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More