Other lots in this auction
-
#376DardjasinEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 156 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#115Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. FVS2 en briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie d'un diamant central de + - 0,60 ct. FVS2 et de diamants d'un poids combiné de + - 0,14 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#101Emaux de LouvièreEen diepe ronde schaal en een scheerbekken van meerkleurig geëmailleerd aardewerk met decors van kraanvogels.
Un bol rond profond et un bassin de rasage en faïence émaillée multicolore à décor de grues.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#307Val St. LambertEen lot blauw gedubbeld en geslepen kristal, bestaande uit een soliflore met een verguld decor in een fries, een asbak en een vaas. Gemerkt met etiket en de soliflore en vaas gegraveerd onderaan.
Lot de cristal bleu doublé et taillé, composé d'un soliflore à décor doré dans une frise, d'un cendrier et d'un vase. Marqué avec étiquette et le soliflore et vase gravés au fond.No longer availableDim. h: 23 & 26 cm Ø: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#644“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#368Een bloeiende struik van pietra dura in bloempotje.
Un arbuste fleuri de Pietra Dura dans un pot de fleurs.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#507Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha thaï en bronze doré debout.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#138Pagasus IconsDrie in traditionele stijl gereproduceerde Griekse iconen.
Trois icônes grecques reproduites dans un style traditionnel.No longer availableDim. 22 x 17; 23 x 18 & 24 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#91“Dame met wijde rok”. Een beeldje van gepatineerd wit terracotta. Lichte schade aan het patina.
La dame à la jupe large . Une figurine en terre cuite blanche patinée. Légers dommages à la patine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588Een Afrikaans houten masker met wol, droog gras, veren en geitenhoorns.
Un masque africain en bois avec de la laine, de l'herbe sèche, des plumes et des cornes de chèvre.No longer availableDim. l: +/- 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#245Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#68Een gebeeldhouwd houten Christus.
Un Christ en bois sculpté.No longer availableDim. l:80 cmEstimate: € 40 / 60

